0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 16
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Hulajnogi dla dzieci – solidne, niezawodne modele z atestem w sklepie z hulajnogami sportbazar.pl

Halajnoga to sprzęt, który sprawdza się w wielu obszarach, począwszy od rozwoju ruchowego dziecka, przez transport, a skończywszy na zabawie i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu z całą rodziną. W ofercie sklepu sportowego sportbazar.pl znajdziesz hulajnogi dla dzieci w każdym wieku od znanych i cenionych marek takich, jak Spokey, Meteor, SMJ czy Schildkröt.

5w1, 3w1, elektryczne, wyczynowe, czyli rodzaje hulajnóg dla dzieci

Rodzajów hulajnóg dla dzieci jest bardzo wiele. Możemy wybierać spośród modeli wielofunkcyjnch, które można z łatwością przekształcić np. w jeździk czy rowerek biegowy, hulajnóg wyczynowych, elektrycznych czy do jazdy szybkiej. Podstawowym elementem, który pozwoli Ci odróżnić hulajnogę dla dziecka od hulajnogi dla dorosłego jest wytrzymałość (producenci określaja ją w maksymalnej wadze użytkownika) oraz wielkość, która głównie przejawia się w wysokości kierownicy. Aby dokonać dobrego wyboru, jak w przypadku wszystkich sprzętków należy na początku określić, do czego hulajnoga ma służyć oraz w jakim wieku jest dziecko. Dla najmłodszych dzieci polecamy modele wielofunkcyjne – lekkie plastikowe hulajnogi, które dziecko samodzielnie przeniesie. Starsze dzieci i młodzież z hulajnogi będą korzystać w skateparkach lub będą im służyć jako forma transportu np. do szkoły. Bardzo możliwe, że będą tez się na nich po prostu ścigać.

Co musisz wiedzieć o hulajnogach dla dzieci przed zakupem

Zdecydowanie najważniejszą rzeczą podczas wyboru hulajnogi dla dziecka jest bezpieczeństwo. Hulajnoga przede wszystkim musi byś wykonana solidnie. Jeśli hulajnoga ma być przeznaczona dla dziecka powyżej trzeciego roku życia możliwość skrętu musi być ograniczona (w końcu rodzic musi mieć kontrolę nad tym, w krórym kierunku przemieszcza sie jego pociecha i czy nie wykonuje nagle zbyt gwałtownych ruchów, wyjeżdżając tym samym np. z chodnika na ruchliwą ulicę). Ponadto zwróć uwagę na hamulec oraz materiał, z jakiego jest wykonana hulajnoga. To drugie będzie miało duży wpływ na wagę. Aby dziecko mogło samodzielnie przenieść hulajnogę, rekomendujemy wybór plastikowej hulajnogi dla dziecka, nie aluminiowej. Do hulajnogi dla dziecka koniecznie dokup kask i ochraniacze. Wygląd też ma znaczenie. Najmłodsi najchętniej wybierają kolorowe hulajnogi dla dzieci ze świecącymi kółkami LED.

Hulajnogi dla dzieci to sprzęt, na którym dziecko będzie nabywało umiejętności z zakresu motoryki. Hulajnoga dla dziecka pozwoli mu pracować nad równowagą oraz nad ruchem kończyn, szczególnie nóg poprzez odpychanie się o podłoża. W tym wieku dziecko będzie głownie korzystało z niej podczas spacerów z rodzicami, zatem aby go urozmaicić, warto wybrać np. hulajnogę dla dziecka 3w1. To aktualnie modele, które cieszą się ogromną popularnością, często wybierane na prezent przez rodziców chrzestnych z okazji roczku, sprawdzi się jako pierwsza hulajnoga dla 3-latka czy 4-latka.

W naszym asortymencie znajdziesz również hulajnogi dla dzieci do szybkiej jazdy z dużymi kołami. Takie hulajnogi przeznaczone są dla nieco starszych dzieci. Zwykle mają gumowe koła i osiągają większe prędkości. W przypadku zakupu hulajnogi dla dzieci, na której w gruncie rzeczy dziecko będzie dojeżdżać do szkoły i ścigać się z rówieśnikami, obowiązuje bezwzględny nakaz zakupu kasku i ochraniaczy. Radzimy również upewnić się, czy hulajnoga dla dziecka ma regulowaną wysokość kierownicy. Taka opcja pozwoli dłużej cieszyć się sprzętem.

Powered by Comarch e-Sklep ®