zakupy@sportbazar.pl tel. 58 680 22 60 (pon. - pt.: 8:00 - 16:00)
0

Kategorie

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Towarów w kategorii: 36
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Harrows – lider w swojej branży

Firma Harrows pojawiła się na rynku w 1973 roku, w Enfield w Londynie został otworzony mały sklepik sprzedający tarcze i rzutki do darta Harrows. W połowie lat 70tych zanotowano wzrost zainteresowania dartem, do czego przyczyniły się relacje telewizyjne z zawodów darta. Firma Harrows wykorzystała moment rosnącej popularności dyscypliną do wybicia się na rynku akcesoriów do darta. Harrows był sponsorem wielu zawodów i nawiązał współpracę z narodowymi federacjami, co pozwoliło wyjść firmie na rynki zagraniczne. Obecnie Harrows to marka dostępna w ponad 100 krajach na całym świecie i lider w swojej branży.

Dart – rozrywka dla każdego

Sport ten polega na celnym trafieniem lotką w określony punkt na tarczy, za każdy celny rzut odpowiednio naliczane są punkty. Tarcza do darta Harrows podzielona jest na 20 trójkątnych pól wychodzących ze środka tarczy. Pola są numerowane od 1 do 20, co stanowi podstawę do przyznawania punktów za trafienie. Pola są dzielone na różne strefy, w które trafiają rzutki do darta Harrows i gracz otrzymuje przypisaną do miejsca trafienia ilość punktów. Tarcza do darta Harrows pozwoli na świetną zabawę i dostarczy wielu chwil emocji podczas rozgrywania turniejów.

Rzutki do darta Harrows – niezmienna jakość od lat

Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu firma Harrows zdobyła uznanie zawodników i amatorskich graczy na całym świecie. Najnowsze technologie pozwalają firmie Harrows produkować rzutki do darta Harrows najwyższej jakości. Rzutki do darta Harrows gwarantują bezkonkurencyjną równowagę i precyzję lotu. Sklep sportbazar.pl w swojej ofercie posiada rzutki do darta Harrows, końcówki do rzutek, lotki, w sprzedaży dostępna jest również profesjonalna tarcza do darta Harrows.

Powered by Comarch e-Sklep ®