0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Rozmiar butów:

Producent:

Poziom:

Linia:

Liczba produktów: 70
Sortuj według
Strona 1 z 2 1 2
Strona 1 z 2 1 2

Halówki męskie – czym różnią się od pozostałych typów obuwia do futbolu

Halówki są butami piłkarskimi przeznaczonymi do gry na hali – w piłkę halową. Nawierzchnia hali jest bardzo gładka, więc w takich warunkach absolutnie nie sprawdzą się ani korki, ani inne modele butów piłkarskich. Grając na hali, najlepiej zainwestować w halówki męskie o wytrzymałej konstrukcji.

Halówki męskie – duży wybór w sklepie sportbazar.pl

Oferta sklepu sportowego sportbazar.pl obejmuje wiele modeli doskonałych halówek. Halówki męskie oferowane w naszym sklepie to wyłącznie starannie wyselekcjonowane modele butów od sprawdzonych i polecanych producentów. Takie buty mają zamiast korków odpowiednio wyprofilowany protektor zapobiegający poślizgnięciom się i gwarantujący właściwą przyczepność butów do podłoża. Zachowanie tej przyczepności pozwala lepiej sprawować kontrolę nad piłką i celniej strzelać, co jest przecież dążeniem każdego zawodnika. Dobre, czyli solidne, ciekawe stylistycznie i właściwie wyprofilowane buty determinują sposób gry i wpływają na osiągane rezultaty. Do wyboru masz buty ze skóry i z materiałów syntetycznych. W skórzanych halówkach Twoje stopy będą się mniej pocić, ale za to syntetyczne buty wymagają mniej dbałości i będą z dużym prawdopodobieństwem tańsze. Wybór zawsze musi zależeć od Twoich możliwości finansowych i preferencji.

Halówki Nike

Buty od Nike są bardzo chętnie wybierane zarówno przez początkujących zawodników piłki nożnej, jak i przez profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem i wieloma sukcesami na kontach. Te buty już na dobre wpisały się we współczesną kulturę. Halówki Nike cechują się bardzo dobrą jakością wykonania i dodatkowo ciekawą stylistyką. Firma Nike podąża za zmieniającymi się trendami, dopasowując design swoich butów do obowiązującej mody. Halówki Nike można bez problemu dobrać zarówno do bardzo klasycznych strojów piłkarskich, jak i do kompletów mocno rzucających się w oczy. Nike produkuje buty już od kilkudziesięciu lat, przez cały czas ulepszając technologie i dopasowując je do potrzeb zmieniających się warunków i zasad gry. To obuwie z pewnością nigdy Cię nie zawiedzie.

Halówki adidas

Buty od marki adidas stały się już pewnym synonimem jakości. Cieszą się popularnością niemalże na wszystkich szerokościach geograficznych. Halówki adidas spełniają bardzo restrykcyjne normy – świetnie stabilizują stopy, dobrze je amortyzują, chronią newralgiczne punkty stóp, zapobiegają utracie równowagi i gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza. Modne halówki adidas świetne sprawdzą się zarówno do gry na hali, jak i na orliku. Piłka halowa jest wbrew pozorom bardzo trudną dyscypliną – wymaga zwrotności i wytrzymałości, a stawy są często narażone na przeciążenia. Właściwa amortyzacja jest w tym przypadku tak samo ważna, jak odpowiednie dopasowanie kształtu butów do kształtu stóp.

Halówki Puma

Buty marki Puma nie ustępują niczym obuwiu Nike i adidas. Halówki Puma dobrze trzymają się twardej nawierzchni, nie brudzą jej i nie odkształcają się. Dodatkowo działają antypoślizgowo, przez co ułatwiają grę i czynią ją przyjemniejszą. Te buty są jednocześnie odpowiednio sztywne, ale też giętkie, dzięki czemu pozwalają na wykonywanie akrobacji. Takie cechy sprawiają, że piłkarz może łatwo i szybko zmieniać kierunek gry. Halówki Puma świetnie trzymają się stóp i są wyściełane miękką tkaniną. W sklepie sportbazar.pl znajdziesz duży wybór tych butów. Możesz dobrać dla siebie zarówno budżetowy model idealny na trening, jak i profesjonalne halówki męskie przeznaczone typowo na mecze.

Powered by Comarch e-Sklep ®