✂✂✂ 20% rabatu z kodem: HUNTER i dostawa za free od 199zł Black Weekend kończy się za  dni  godzin  minut  sekund Black Weekend ⚡️ 20% rabatu z kodem: HUNTER
i dostawa za free od 199 zł | Czas:  d  g  m  s
0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 5
Sortuj według

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Gruszka bokserska Profight 903 PVC with rubber niebieska

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Gruszka bokserska Profight 903 PVC with rubber czerwona

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Gruszka bokserska Profight with rubber 903 PVC czarna

Strona 1 z 1 1

Gruszka bokserska Profight – trenuj siłę i precyzję ciosu

Gruszka bokserska Profight to jeden z najmniejszych worków treningowych używanych podczas treningów bokserskich. Gruszki wypełnia się powietrzem, ścinkami materiałów lub gumą. Gruszka bokserska Profight wyprodukowana została z wytrzymałego tworzywa sztucznego PVC i posiada system mocowania góra-dół, dzięki stalowym obracanym uchwytom trening będzie komfortowy i efektywny. Gruszka bokserska refleksowa urozmaici trening o ćwiczenia poprawiające szybkość, siłę i celność.

Gruszka bokserska Profight – profesjonalny trening w domu

Gruszka bokserska Profight cieszy się popularnością wśród trenujących różne rodzaje sztuk walki. Dzięki łatwemu montażowi i stosunkowo niewielkiemu rozmiarowi gruszka bokserska Profight może być zamontowana nawet w domu. Gruszka bokserska refleksowa różni się od tradycyjnej gruszki bokserskiej, montaż za pomocą elastycznych gum, sprawia, że gruszka symuluje reakcję przeciwnika. W naszym sklepie sportowym sportbazar.pl zaopatrzysz się wytrzymałe gruszki bokserskie i zadbasz o zwinność i precyzję ciosu.

Powered by Comarch e-Sklep ®