0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 115
Sortuj według
Strona 1 z 4 1 2 3
Strona 1 z 4 1 2 3

Skarpety i getry piłkarskie - niezbędne na boisku

Każdy piłkarz wie, że od odpowiedniego stroju na boisku wiele zależy. Każdy szczegół ma znaczenie, dlatego skarpety piłkarskie powinny być dobrej jakości. Podobnie, jak getry piłkarskie. Nike i Adidas to najbardziej popularni producenci odzieży sportowej, jednak w naszej ofercie posiadamy także atrakcyjne getry i skarpety innych uznanych marek.

Skarpety piłkarskie - materiał jest ważny

Przede wszystkim, wybierając skarpety piłkarskie należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego są wykonane. Bardzo istotne jest, aby świetnie odprowadzały wilgoć i pozwalały stopom na swobodną wymianę powietrza. Przykładowo skarpety piłkarskie Nike uszyte są z szybkoschnącego materiału DriFit, który wyjątkowo szybko oddaje wilgoć. Dzięki temu stopy nie pocą się i nie odparzają, nawet w trakcie bardzo długiego treningu. Odprowadzanie wilgoci przez skarpety jest równie istotne, jak w przypadku odpowiedniego obuwia. Nawet najlepszej marki obuwie sportowe nie ustrzeże nas przed dyskomfortem, jeśli nie zadbamy o bieliznę w postaci skarpet.

Skarpety piłkarskie - kształt ma znaczenie

Skarpety piłkarskie towarzyszą na boisku w trakcie wielu godzin intensywnego treningu i biegu. Dlatego istotne jest, aby były ukształtowane z myślą o ergonomii. Brak przeszyć i zintegrowane włókna pozwalają na zapewnienie komfortu i zapobiegają obtarciom i uwieraniu. Warto także pamiętać, że markowe skarpety piłkarskie doskonale stabilizują stopę w bucie, dzięki czemu ryzyko kontuzji jest znacznie mniejsze, niż w przypadku klasycznych skarpet.

Getry piłkarskie - Nike

Marki Nike nie trzeba nikomu przedstawiać. Getry piłkarskie Nike to dla wielu nieodzowny element stroju treningowego. Nic dziwnego - marka zadbała, aby ich produkty były stworzone z myślą o maksymalnym komforcie mężczyzn i chłopców. Wysokie getry dobrze izolują od temperatury otoczenia, pozwalając na trening nawet w niskich temperaturach. Materiał DriFit, z którego wykonane są w większości getry piłkarskie Nike, szybko schnie, zapobiega odparzeniom skóry. Getry zostały tak wyprofilowane, aby amortyzować nogi w najbardziej newralgicznych miejscach. Zarówno skarpety, jak i getry piłkarskie Nike posiadają system blokowania na piętach, dzięki czemu stopa nie przesuwa się wewnątrz buta.

Getry piłkarskie - Adidas

Getry piłkarskie Adidas wyróżniają się specjalnymi panelami wentylacyjnymi, umieszczonymi w najbardziej narażonych na pocenie się miejscach. Cienki materiał, z którego są wykonane, nie przeszkadza w kontakcie z piłką, jednak pozostaje na tyle wyczuwalny, by amortyzować nogi w trakcie wysiłku. Getry piłkarskie Adidas posiadają dodatkowe wzmocnienia, które znacznie wydłużają żywotność bielizny i zapobiegają przetarciom. Specjalna siatka, z której wykonane są getry, umożliwia odprowadzanie wilgoci i oddychanie skóry w trakcie całego trwania meczu. Adidas szczególnie dba o to, aby jego produkty dostępne były w bogatej ofercie kolorystycznej, co pozwala na personalizację własnego stroju, a także prezencji całej drużyny.

Getry piłkarskie i skarpety piłkarskie w dobrej cenie

W naszej ofercie znajdują się dostosowane do potrzeb różnego rodzaju sportowców getry i skarpety piłkarskie. Niezależnie od tego, czy jesteś graczem okazjonalnym, czy profesjonalistą, znajdziesz tutaj produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Dobór odpowiedniej jakości skarpet lub getrów piłkarskich znacznie wpływa na samopoczucie w trakcie treningu. Pomaga zachować bezpieczeństwo, komfort, a także zdrowie. Skarpety piłkarskie renomowanych marek to gwarancja powodzenia na boisku i długotrwałego zadowolenia z ich produktów.

Powered by Comarch e-Sklep ®