0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Etui wodoszczelne na telefon – akcesorium zapewniające dodatkową ochronę

Prawie każdy człowiek posiada smartfon charakteryzujący się mnogością funkcji pomagających w komunikacji ze światem, fotografowaniu czy dostępie do internetu. Podczas pobytu nad jeziorem, morzem czy rzeką Twój sprzęt elektroniczny jest szczególnie narażony na niebezpieczeństwo związane z kontaktem z wodą. W związku z tym akcesorium, które powinno się znaleźć się w posiadaniu zwolenników sportów wodnych i nie tylko jest - etui wodoszczelne na telefon.

Etui na kajak jako niezbędny gadżet podczas spływów kajakowych

Bez względu czy wybierasz się na spływ kajakowy zorganizowany w formie integracji czy po prostu chcesz się zrelaksować nie zapomnij wyposażyć się w etui wodoszczelne na telefon, które zadba o dodatkową ochronę Twojego sprzętu przed szkodliwym działaniem wody i uszkodzeniem. Jego walory szczególnie docenisz, gdy telefon komórkowy wpadnie prosto do rzeki, jeziora czy gdy do kajaku z różnych przyczyn ostanie się woda. Etui na kajak sprawdza się w wymagających warunkach.

Woreczek wodoszczelny na telefon – nie tylko dla aktywnych

Jeżeli nie jesteś zwolennikiem sportów wodnych woreczek wodoszczelny na telefon przyda się również na co dzień np. gdy w drodze do pracy nagle z ciemnych chmur spadnie deszcz, a Ty koniecznie będziesz musiał skorzystać ze swojego smartfona. Poza tym woreczek wodoszczelny zabezpieczy zawartość przed zabrudzeniami.

Etui wodoodporne – wykonanie

Etui wodoodporne w większości przypadków wyprodukowano z wytrzymałego PCV. Takie rozwiązanie pozwoli korzystać z tego gadżetu nawet przez kilka sezonów. Przezroczysta konstrukcja daje możliwość bezproblemowej obsługi urządzeń z ekranami dotykowymi, dlatego możesz pilnie zadzwonić lub zrobić zdjęcie w dowolnym momencie wycieczki plenerowej, spływu kajakowego czy przemierzając górskie szlaki w niekorzystnych warunkach pogodowych. Etui wodoodporne jest dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala na jak najlepsze dopasowanie do swojej elektroniki. Ten niepozorny przedmiot zyskał praktyczny sznurek umożliwiający bezpieczne przymocowanie do paska kamizelki asekuracyjnej czy innych elementów ubioru.

Powered by Comarch e-Sklep ®