0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Producent:

Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Ekspander – uniwersalny przyrząd do ćwiczeń

Ekspandery fitness to bardzo popularne przyrządy do ćwiczeń. Popularność zyskały z racji swoich niewielkich rozmiarów i uniwersalności. Wykorzystać go możemy do ćwiczeń na siłowni, klubie fitness czy warunkach domowych. Ekspandery do ćwiczeń są urządzeniami, na których jesteśmy w stanie zrobić zróżnicowany trening ogólnorozwojowy.

Klasyczny model składa się z uchwytów i linek, które je łączą. Linki mogą być wykonane z gumy lub sprężyn. Proste ćwiczenia polegają na rozciąganiu linek, to z pozoru proste zadanie doskonale wpływa na mięśnie.

Ekspander – jaki będzie dla nas odpowiedni

Zakup pierwszego lepszego modelu nie jest dobrym rozwiązaniem. Może okazać się, że nie jesteśmy w stanie rozciągnąć ekspandera, bądź linki będą zbyt długie. Kupując ekspandery fitness, należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii.

  • obciążenie – Niektóre modele posiadają możliwość odpięcia lub dopięcia dodatkowych lin. Sprawi to, że mamy możliwość regulacji oporu jaki będą nam stawiać ekspandery fitness podczas ćwiczeń.
  • długość – Długość, a raczej rozpiętość ekspandera powinna być dobrana pod kątem ćwiczeń, które będą wykonywane za jego pomocą. Warto dobierać ekspandery do ćwiczeń do własnego wzrostu i rozpiętości ramion.

Ekspandery fitness – dla kogo

Ten niewielki przyrząd do ćwiczeń jest przeznaczony dla każdego. Używając ekspandera urozmaicimy każdy trening ogólnorozwojowy niezależnie czy będziemy ćwiczyć na siłowni czy w domu. Sprzęt sportowy, który można kupić za równowartość jednorazowego wejścia do klubu fitness, a który umożliwi wykonanie wielu ćwiczeń przynoszących porównywalne efekty, do ćwiczeń wykonywanych na sprzęcie w siłowni. Ekspandery do ćwiczeń to uniwersalne urządzenia, można je stosować do treningu mięśni klatki piersiowej, rąk i pleców oraz nóg. Wykonywanie ćwiczeń zależy jedynie od długości posiadanego ekspandera. Plusem posiadania ekspandera jest to, że zajmuje niewiele miejsca. Ekspandery świetnie sprawdzą się jako podstawowe sprzęty domowej siłowni.

Powered by Comarch e-Sklep ®