0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Płeć:

Rozmiar:

Kolor:

Liczba produktów: 8
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Dresy piłkarskie Nike Football – nowa jakość treningu

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie treningu piłkarskiego w zwykłym, grubym bawełnianym dresie. Taki dres owszem, jest wsponiały, ale do weekendowego chiloutowania w domu lub na zewnątrz. Jest wygodny, ale nie ma takich właściwości, jak dresy piłkarskie Nike Football. O jakie właściwości dokładnie chodzi Przede wszystkim o materiał wsparty autorską technologią Nike, czyli Dri-FIT. Dri-FIT to materiał funkcyjny, który ma właściwości oddychające i transportujące, co w praktyce oznacza, że kiedy zaczyna robić Ci się ciepło pod wpływem aktywności fizycznej, przez mikrootworzy w materiale przepuszczane jest chłodniesze powietrze, a chwilę później, kiedy zaczynasz się pocić, materiał transportuje wilgoć z powierzchni skóry na zewnątrz materiału. Wszystko to ma służyć temu, żebyś:

a) odczuwał maksymalną wygodę podczas treningu

b) nie ćwiczył w mokrym dresie piłkarskim Nike Football, co mogłoby przełożyć sie na późniejsze infekcje czy przeziębienia

Dres Nike na trening ma też inne zalety. Jedną z nich jest regulacja w pasie za pomocą sznurka i gumy, co przekłada się na idealne dopasowanie. Kolejną zaletą są zwężane nogawki. To rozwiązanie stworzone z myślą o piłkarkach i piłkarzach. Luźna nogawka przy kostce mogłaby przeszkaszać podczas gry, a w skrajnych przypadkach nawet stanowić niebezpieczeństwo, w końcu taka wisząca odzież może zostać przykleszczona podczas różnego typu sztuczek czy uników, a od tego już niedaleko od upadku. Ważną rzeczą w dresie na trening Nike jest też lekka rozpinana bluza z wysokim kołnierzem. To pozwala na szybkie pozbycie się odzieży, kiedy temperatura podczas treningu sięga zenitu, nie tracąc z oczu trenera i toru przeszkód. Wysoki kołnierz z kolei chroni szyję przed wiatrem.

Dres Nike na trening – jaki wybrać

Każdy wie, że dres Nike na trening zakładamy, jak sama nazwa wskazuje na trening w chłodniejsze dni lub podczas rozgrzewki. Podczas gorących dni korzystamy z kompletów – lekka, odychająca koszulka + krótkie spodenki, najlepiej z tej samej serii. Na boisku w trakcie meczu również jesteśmy w komplecie. Dres ma zatem specyficzną funkcję. I z taką myślą został stworzony jeden z najbardziej popularnych modeli dresów piłkarkich na świecie – dres Nike Academy. Ten model jest bardzo chętnie wybierany przez drużyny nie tylko ze względu na wyżej wspomnianą funkcjonalnosć, ale i możliwość personalizacji. Na bluzy można nadrukować herb, numer czy nazwisko zawodnika. Dres Nike Academy występuje w damskim, męskim i dziecięcym wydaniu. Popularny dres znajdziesz u nas w kolorze czarnym, niebieskim i granatowym. Prócz modelu dresu Nike Academy, warto zwrócić uwagę również na DF FC Football Tracksuit.

Powered by Comarch e-Sklep ®