0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Na każdej sali gimnastycznej - drabinki gimnastyczne

Szukasz drabinki gimnastycznej do swojej sali ćwiczeń, sali gimnastycznej w placówce oświatowej lub do ośrodka rehabilitacji Dobrze trafiłeś – sklep sportowy Sportbazar.pl to miejsce, w którym oferujemy sprzęt sportowy, dopasowany do potrzeb i wymagań szkół, fitness klubów, centrów rehabilitacji i osób prywatnych. Drabinki gimnastyczne z naszej oferty reprezentują tylko najwyższą jakość, dzięki czemu ćwiczenie przy ich pomocy jest przyjemne i bezpieczne.

Drabinka do ćwiczeń – rodzaje

Nasz sklep internetowy posiada dwa rodzaje drabinek gimanstycznych o różnych parametrach. Jednym z nich są klasyczne, montowane do ściany, drewniane szczebelki. Oferowane przez nas drabinki do ćwiczeń tego rodzaju są zbudowane z litego drewna iglastego lub bukowego, co gwarantuje wysoką ich jakość i trwałość na lata.

Posiadamy drabinki gimnastyczne pojedyncze i podwójne – z jednym i dwoma polami ćwiczebnymi. Wszystkie modele spełniają wymagania EN 913, więc mogą być bezpiecznie stosowane do gimnastyki i rehabilitacji w szkołach, placówkach oświatowych i ośrodkach rehabilitacyjnych. Każda drabinka gimnastyczna w naszym sklepie jest dopracowana i bezpieczna – szczeble są nierozerwalnie połączone z ramą drabinki, mamy więc pewność trwałego połączenia i niezawodności drabinki.

Drugim rodzajem drabinek do ćwiczeń dostępnych w naszym sklepie są drabinki gimnastyczne jutowe wykonane ze szczebelków i lin konopnych do zawieszenia u sklepienia sali gimnastycznej. Proponujemy standardowe długości 5, 6 i 7 metrów, jednak na zamówienie dostępne są również wymiary niestandardowe. Wyjątkowo solidne zawiesia oraz trwałe szczebelki ze sklejki i w tym wypadku zapewniają bezpieczny, chociaż niełatwy trening, wzmacniający zwłaszcza kończyny górne.

Drabinka gimnastyczna to nie wszystko - mocowania

By ćwiczenia na drabinkach gimnastycznych były w pełni bezpieczne, niezbędne jest odpowiednie, solidne mocowanie. Posiadamy w naszej ofercie również okucia – zarówno do drabinek pojedynczych jak i do podwójnych. W każdym zestawie okuć znajduje się komplet wsporników, klocków oraz elementów, dzięki którym możliwy jest montaż drabinek do ściany lub do konstrukcji stalowej. Dzięki ich zastosowaniu drabinki do ćwiczeń są trwale przytwierdzone do podłoża, nie ma więc obawy przed zagrożeniem ze strony źle dopasowanego sprzętu. Dobrze dobrane drabinki są odpowiednim sprzętem do ćwiczeń dla osób w każdym wieku i stopniu zaawansowania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – dzięki wykorzystaniu drabinek gimnastycznych można zająć się pracą nad prawidłową postawą, ogólnym rozwojem mięśni i sprawności fizycznej już od najmłodszych lat. Ilość ćwiczeń i treningów przygotowanych na drabinki gimanstyczne jest bardzo duża, dlatego każdy z powodzeniem znajdzie coś dla siebie. Każdy nauczyciel wychowania fizycznego czy rehabilitant dobierze odpowiedni dla grupy czy osoby układ, mający osiągnąć konkretny efekt. Dzięki proponowanym przez nas drabinkom do ćwiczeń na pewno uda się go osiągnąć – zapraszamy na zakupy na Sportbazar.pl.

Sklep sportowy oferuje wysokiej jakości drabinki gimnastyczne jako wyposażenie sali gimnastycznej w szkołach.

Powered by Comarch e-Sklep ®