0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 3
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Złota trójki, czyli koordynacja szybkość i zwinność. Jak ją wytrenować?

Wielu trenerów z pewnością zastanawia się w jaki sposób przeprowadzić trening koordynacyjny, który przyniesie jak najszybsze i efektowne rezultaty. W trakcie poszukiwania idealnego rozwiązania warto sięgnąć po treningowe drabinki NO10 do ćwiczeń. Trening przy jej użyciu jest wymagający, ale za to pozwala na szlifowanie takich umiejętności jak idealne utrzymywanie piłki przy nodze, szybką reakcję na zmiany oraz nabranie szybkości, które pozwolą wyprzedzić przeciwnika i doprowadzić drużynę do jednogłośnego zwycięstwa. Prosta forma ćwiczenia jaką oferują treningowe drabinki NO10 do ćwiczeń pozwala na użytkowanie jej zarówno przez doświadczonych jak i początkujących zawodników. Trening przy użyciu sprzętu pozwoli szybko i skutecznie poprawić wydolność oraz płynność ruchową.

Jak właściwie wykorzystać drabinkę koordynacyjną w czasie treningu?

Treningowe drabinki NO10 do ćwiczeń to sprzęt, który przynosi szybkie efekty, pod warunkiem, że jest odpowiednio wykorzystywany. Zatem jak sprawić, aby aktywność była jak najbardziej efektywna? Treningowe drabinki NO10 do ćwiczeń to sprzęt, który nie jest trudny do użytkowania. Jego prosta forma przypominająca klasyczną drabinę pozwala na intuicyjne wykonywanie treningu. Po rozłożeniu sprzętu w dogodnym miejscu zawodnik ma za zadanie omijać drabinkę na równe sposoby, na przykład przeskakiwać lub omijać. Taka aktywność kształtuje umiejętność wykonywania szybkich uników.

Poręczny sprzęt o szerokim zastosowaniu

Cechą, którą wyróżnia treningowe drabinki NO10 do ćwiczeń na tle pozostałych sprzętów sportowych to składana konstrukcja, którą w łatwy sposób można rozłożyć i niemal natychmiast wykorzystać do treningu. Treningowe drabinki NO10 do ćwiczeń zyskały trwałe, ale jednocześnie lekkie elementy, dzięki czemu konstrukcję można w łatwy i wygodny sposób transportować z miejsca na miejsce. Drabinka koordynacyjna pozostawia szerokie pole w czasie treningu koordynacyjnego w szkółkach piłkarskich.

Powered by Comarch e-Sklep ®