✂✂✂ 20% rabatu z kodem: HUNTER i dostawa za free od 199zł Black Weekend kończy się za  dni  godzin  minut  sekund Black Weekend ⚡️ 20% rabatu z kodem: HUNTER
i dostawa za free od 199 zł | Czas:  d  g  m  s
0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Typ produktu:

Liczba produktów: 8
Sortuj według

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Drabinka do treningu SMJ z pokrowcem AGL F09MP 9m

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Drabinka koordynacyjna 6 m żółta Cerex 5067

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Drabinka koordynacyjna z zapinką regulowana 6m Legend

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

DRABINKA DO TRENINGU SMJ AGL-FF09M 9m

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Drabinka koordynacyjna do treningu NO10 AGL-FF04 4m

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Drabinka koordynacyjna do treningu NO10 AGL-FF06 6m

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Drabinka koordynacyjna do treningu NO10 AGL-FF08 8m

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Drabinka koordynacyjna do treningu NO10 AGL-FF09 9m

Strona 1 z 1 1

Drabinka koordynacyjna – niezbędna na treningu

Sporty zespołowe to jedne z najchętniej uprawianych dyscyplin. Regularne trening i zgranie drużyny sprawiają, że cały zespół dobrze ze sobą współpracuje i odnosi liczne sukcesy. Pojawiają się one jednak wtedy, kiedy w treningi wkłada się ciężką pracę i poświęcenie.

Szukasz idealnego sprzętu do urozmaicenie treningów i sprawienia, by poprawiły one koordynację i refleks ich uczestników Świetnym wyborem będzie drabinka koordynacyjna, która jest rewelacyjną metodą na owocny trening sportów drużynowych. Co należy wiedzieć o drabinkach treningowych i jak wybrać korzystny model Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Czym jest drabinka koordynacyjna

Jak sama nazwa wskazuje, przyrząd ten wygląda jak drabinka – na rynku dostępne są różne długości – zazwyczaj mierzy ona około 6-8 metrów. Drabinki koordynacyjne umieszcza się na murawie czy parkiecie i przebiega lub przechodzi pomiędzy szczebelkami, co poprawia koordynację, szybkość kroku oraz jego precyzję. Najczęściej tego typu przyrządy stosuje się podczas treningów piłki nożnej – wydłużają one krok, wzmacniają koncentrację i kondycję. Na drabinkach koordynacyjnych można wykonywać rozmaite plany treningowe – szybkościowe, przeskoki, bieg – możliwości ogranicza jedynie wyobraźnia trenera. Setki układów i pomysłów można wymyślić samodzielnie lub znaleźć w sieci.

Na drabince koordynacyjnej można ćwiczyć również indywidualnie – kiedy na boisku brakuje nam szybkości lub po prostu mamy słabą kondycję, drabinka treningowa pomoże nam walczyć z tym problemem. Ćwiczenia na tego rodzaju drabince mają więc wiele zalet – oprócz wspomnianej już koordynacji i wzmocnienia kondycji świetnie działają także na ogólny rozwój mięśni nóg i wspomaganie ich pracy – warto samemu się o tym przekonać.

Jak wybrać idealną drabinkę treningową

Drabinki koordynacyjne to dość łatwe w obsłudze elementy treningu – wykonane z trwałych i odpowiednio dobranych materiałów mogą służyć drużynie wiele lat. Wygodnym rozwiązaniem są regulowane odstępy między szczebelkami, co pomaga w dostosowaniu odległości między nimi do konkretnych potrzeb sportowców. Dzięki temu drabinki treningowe można dopasować zarówno do ćwiczeń dla najmłodszych fanów sportu jak i dla tych starszych – początkujących i zaawansowanych.

Poszczególne modele różnią się zazwyczaj długością oraz szczebelkami – niekiedy są one wykonane z płaskich, plastikowych elementów, a czasami z plastikowych rurek. Dobrym pomysłem jest wybranie drabinek treningowych modułowych, które można łączyć ze sobą w dłuższe "ścieżki". Przydatnym dodatkiem do drabinki koordynacyjnej jest pokrowiec, który pomaga w jej transporcie oraz chroni przed uszkodzeniami podczas przemieszczania się.

Drabinkę można wykorzystać do rozgrzewki, trenować w zespole lub indywidualnie – możemy jednak być pewni, że szybko zauważymy rezultaty. Popracujemy dzięki niej nad koordynacją, równowagą oraz prędkością, poprawimy precyzję kroków. Polecamy modele z oferty naszego sklepu sportowego Sportbazar.pl – z nimi ćwiczenia na pewno nie będą monotonne.

Powered by Comarch e-Sklep ®