Opinie o Nas

Szeroki wybór produktów
W naszej ofercie posiadamy ponad 6500 produktów. Wśród nich znajdziesz znane i lubiane oraz rzadkie i poszukiwane marki. 
 
Wygoda i oszczędność czasu
Zakupy w internecie są proste i wygodne, nie musisz stać w kolejkach i denerwować się w korkach ulicznych. Zyskujesz czas na spokojne porównanie cen i zaplanowanie zakupów. Możesz bez pośpiechu zrobić zakupy siedząc wygodnie w swoim domu.
 
Ekspresowa dostawa
Szanujemy Wasz czas, dlatego w większości przypadków towar wysyłamy w ciągu 24h od złożenia zamówienia.
 
Bezpieczeństwo transakcji
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego gromadzimy wyłącznie dane niezbędne do realizacji zamówienia. Nie wykorzystujemy podanych przez Ciebie danych w celach innych, niż te, na które wyraziłeś zgodę, nie udostępniamy i nie sprzedajemy osobom trzecim Twoich danych osobowych lub adresowych. Zawsze masz prawo do zmiany lub usunięcia swoich danych z systemu sklepu. W przypadku dokonywania płatności kartą płatniczą ich realizacja odbywa się za pośrednictwem bezpiecznego systemu PayU.
 
Najlepsze ceny
Dokładamy starań, aby nasze ceny były najniższe. W tej chwili jesteśmy w stanie konkurować z dużymi sieciami handlowymi.
 
Promocje i rabaty
Specjalnie dla naszych stałych Klientów oferujemy atrakcyjne rabaty oraz promocje. Aby być z nimi na bieżąco, subskrybuj newsletter oraz odwiedź naszą stronę na facebooku.
 
Pomoc w planowaniu zakupów
Dzięki naszej przechowalni o niczym nie zapomnisz. Jest to funkcja, która pozwala zachować listę wybranych produktów w pamięci systemu. Takie rozwiązanie umożliwia wcześniejsze zaplanowanie zakupów i zrealizowanie ich w dowolnie wybranym momencie.
 
Wysoka jakość obsługa klienta
Najważniejszy jest dla nas usatysfakcjonowany Klient. Dlatego każdego dnia doskonalimy nie tylko naszą ofertę, ale również standardy obsługi. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować. Zawsze odpowiemy na Twoje pytania.


Powered by Comarch e-Sklep ®

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i rabatach