0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 25
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Deskorolka – dla kogo

Deskorolka to doskonały sposób na przyjemne ( i aktywne) spędzenie czasu na świeżym powietrzu w każdym wieku. Jazda na desce to luz, to wolność, to radość, to miasto, to młodość, to niezależność. To oldscholowy męski T-shirt. Nam z tym się to kojarzy. A z czym kojarzy się Tobie Jeśli ten skatingowy FLOW do Ciebie przemawia, postaw na deskę, niezależnie od tego ile masz lat.

Eksploruj miejską dżunglę

Nie bez przyczyny jazda na deskorolce nie odchodzi do lamusa. Jazda na deskorolce fiszce Meteor dostarcza wciąż tych samych emocji. Szczególnie jednak kojarzy się z przestrzenią miejską i z rampą lub ze zjazdem po poręczy, ale czy koniecznie trzeba wchodzić na taki level Jeśli zastanawiasz się, czy deska jest dla Ciebie, tu podpowiemy Ci, na co zwracać uwagę kupując pierwszą deskorolkę. Spokojnie, nie będziemy się rozwodzić nad tym, co to longboardy, skateboardy, waveboardy czy pennyboardy, pokażemy Ci w praktyce, jaka deskorolka będzie najlepsza dla początkujących, a jaka dla bardziej zaawansowanych.

Deskorolki fiszki Meteor – to musisz wiedzieć na początek

Szukając deskorolki z pewnością spotkasz się z nazwą fiszka. Co to jest deskorolka fiszka Tak w Polsce popularnie określa się deskorolki fishboard, czyli deski-rybki. Wyglądem nieco przypominają rybę, stąd nazwa. Deskorolki fiszki Meteor mają opływowy kształt, a tylna cześć jest minimalnie wyższa. Dzięki temu, jadąc po płaskiej nawierzchni, można osiągnąć większą prędkość. Fiszki są też zdecydowanie mniejsze od deskorolek klasycznych Meteor, bowiem mierzą zwykle ok. 56-57cm. Są też lżejsze i tańsze, bo wykonane z innych tworzyw. Idealnie nadają się na start przygody ze skatingiem, szczególnie dla dzieci

Deskorolki klasyczne Meteor – gdy po głowie chodzi Ci rampa

Klasyczne skateboardy przeznaczone są do jazdy w skateparkach. Dzięki zwrotności i aerodynamicznej, antypoślizgowej, drewnianej desce idealnie sprawdzą się podczas trików na rampie, ale pamiętać trzeba, że te twarde kółka mogą nie sprawdzić się już podczas jazdy po chodniku, ponieważ odczuwalna będzie każda nierówność. Co ciekawe, w przypadku deskorolek klasycznych Meteor do produkcji używa się klonu, a deck jest wykonany aż z dziewięciu warstw drzewa. Deskorolki Meteor to także mistrzostwo w zakresie wzornictwa. Motywy przypominające graffiti rodem z londyńskich czy innych ulic wielkich miast od razu przywodzą na myśl przynależność i luz. Postaw na deskorolki klasyczne Meteor i ruszaj w nieznane. Po powrocie zawsze polecamy z kolei partyjkę darta.

Powered by Comarch e-Sklep ®