0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Producent:

Liczba produktów: 4
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Deski do pływania dla dzieci – pomoc w nauce pływania

Deski do nauki pływania to podstawy przyrząd podczas nauki pływania. Dzięki desce do pływania nauka będzie łatwiejsza, a efekty przyjdą znacznie szybciej. Deski do pływania ułatwiają użytkownikowi utrzymanie się na wodzie i zapewnią poczucie bezpieczeństwa.

Deski do pływania – jaką wybrać

Podczas zakupu deski do nauki pływania należy przyjrzeć się kilku aspektom, które mają ogromny wpływ na jej funkcjonalność.

  • kształt - producenci oferują deski do pływania w kilku kształtach, każdy powinien wybrać odpowiedni dla siebie. Deska ma pomagać w nauce pływania, stabilizować pozycję początkującego pływaka i pomóc mu w utrzymaniu się na powierzchni. Na rynku dostępne są zarówno prostokątne modele, jak i półokrągłe czy eliptyczne. Dużą popularnością cieszą się deski do nauki pływania w kształcie ósemki. Służą one do doskonalenia techniki pływania. Możemy je trzymać nie tylko w ręku, ale i włożyć pomiędzy nogi.
  • rozmiar – wybór rozmiaru deski nie musi zależeć od gabarytów użytkownika, lecz od jego doświadczenia. Większe deski do pływania zalecane są dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z pływaniem. Cechuje je większa wyporność i stabilność, dzięki czemu ucząca się osoba czuje się bezpieczniej i jest bardziej pewna swoich ruchów.

Deski do pływania – idealne dla najmłodszych.

Wybierając produkt dla najmłodszych, zwróć uwagę na wzory i kolory deski do pływania. Mimo że nie wpływa to na jej funkcjonalność, na pewno zachęci małego pływaka do częstszych wizyt na basenie. Sklep sportowy sportbazar.pl oferuje deski do nauki pływania w różnych wzorach i kolorach, na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Powered by Comarch e-Sklep ®