0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Rozmiar:

Producent:

Liczba produktów: 118
Sortuj według
Strona 1 z 4 1 2 3
Strona 1 z 4 1 2 3

Czepki pływacke - dla zawodowców

Czepki pływackie najczęściej zobaczymy na głowach pływaków podczas zawodów, bądź treningów pływackich. Na czepki do pływania decydują się zawodowcy, ponieważ zmniejszają one opór wody, a kształt naszego ciała staje się bardziej opływowy. Dzięki tym zabiegom możemy płynąć szybciej przy takiej samej pracy mięśni.

Czepki pływackie – zalety zakładania

Przy rekreacyjnych wyprawach na basen, pamiętaj by, spakować czepki pływackie do torby. Większość pływalni wymaga używania czepka ze względów higienicznych. Czepki do pływania to przede wszystkim ochrona włosów. Na basenie Twoje włosy narażone są na niekorzystny wpływ chloru, który dodawany jest do wody. Czepek pozwoli Ci również zabezpieczyć włosy przed zamoczeniem, a dłuższym włosom nie pozwoli, by opadając na twarz, przeszkadzały w pływaniu. Nosząc czepek, dbasz także o zwiększenie higeny na basenie, włosy ,które są zaciągane do systemów filtrujących, blokują je, a to prowadzi do zanieczyszczenia wody.

Czepki pływackie – jakie wybrać

To jakie czepki pływackie wybierzesz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Ważne by czepek dobrze dopasowywał się do głowy i poprawiał komfort podczas pływania. W ofercie sportbazar.pl znajdziesz czepki do pływania takich firm jak adidas, Nike, Speedo, Aqua Speed, Crowell i SMJ. Wiele wzorów i kolorów na pewno pozwoli na wybór czepka, który będzie twoarzyszył Ci na basenie.

Powered by Comarch e-Sklep ®