0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 123
Sortuj według
Strona 1 z 4 1 2 3
Strona 1 z 4 1 2 3

Czapki zimowe damskie najlepszych marek

Czy wiesz, że najwięcej ciepła tracimy przez głowę Przez głowę „ucieka” nam aż 70% ciepła wydzielanego przez organizm. Możesz się naprawdę grubo i ciepło ubrać, ale kiedy nie masz na sobie czapki – i tak marzniesz. Niestety w tym przypadku trzeba wybierać między ładną fryzurą a komfortem i zdrowiem. O ile w ważnych sytuacjach możesz postawić na to pierwsze, o tyle na treningu i w czasie mrozów wybierz rozwiązanie numer dwa. Teraz czapki zimowe damskie są tak łatwe i trwałe, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Dlaczego warto nosić czapkę

Najważniejszym z powodów jest wspomniana wcześniej ochrona przed stratą ciepła. W czapce jest Ci po prostu cieplej, a im grubszy jest jej splot, tym lepiej. Warto jeszcze zauważyć, że noszenie czapki chroni włosy. Mróz i intensywny wiatr bardzo źle na nie działają. Włosy stają się suche, sztywne i w dodatku mocno się plączą, a pod czapką są bezpieczne i nadal piękne. Wbrew pozorom nienoszenie czapki mocniej niszczy włosy niż jej noszenie. Kolejnym powodem, dla którego nie warto rezygnować z czapki, jest zdrowie. Wychłodzony organizm szybciej łapie różnego rodzaju infekcje, a w czapce jest Ci ciepło, więc Twój organizm lepiej broni się przed wirusami i bakteryjnymi infekcjami dróg oddechowych. Na koniec warto dodać, że noszenie czapki jest teraz po prostu modne. W komplecie z pięknym szalem, chustą i kominem, czapka wygląda zjawiskowo.

Czapki damskie na zimę

Na szczególną uwagę zasługują doskonałe czapki zimowe damskie marki 4F. Czapki polskiej firmy 4F cechują się wykonaniem z bardzo dobrej jakości materiałów oraz klasycznym wyglądem. Możesz wybrać dla siebie uniwersalną czapkę zasłaniającą uszy albo czapkę krasnala lub model z pomponem. Czapki damskie na zimę łatwo skompletujesz z innymi elementami odzieży od tego producenta.

W SportBazar.pl znajdziesz też czapki zimowe damskie marek 4F, Nike, Puma, Outhorn i wielu innych. Do wyboru są modele w różnych kolorach i o zróżnicowanych splotach oraz fasonach, w tym czapki z nausznikami i troczkami.

Powered by Comarch e-Sklep ®