0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 75
Sortuj według
Strona 1 z 3 1 2 3
Strona 1 z 3 1 2 3

Czapki z daszkiem damskie

Czapka z daszkiem to niezastąpiony element letniej sportowej garderoby. Czapka nie tylko chroni przed słońcem, ale też pozwala okiełznać długie włosy i dodaje sportowego szyku. W ofercie sklepu SportBazar.pl znajdziesz czapki z daszkiem damskie od różnych producentów.

Czapki z daszkiem damskie – konieczne w słoneczne dni

Czapka z daszkiem to niewątpliwy hit ostatnich sezonów. Czapki z daszkiem damskie noszą nie tylko aktywne sportowo kobiety, ale też te panie, które chcą po prostu podkreślić swój styl i nieco odmłodzić się strojem. Pierwotnie czapka z daszkiem nie była jednak tylko dodatkiem, który miał urozmaicać strój, a sposobem na ochronę głowy w bardzo słoneczne dni. Intensywne promieniowanie słoneczne może doprowadzić do udaru, natomiast czapki z daszkiem damskie chronią przed przenikaniem promieniowania UV i tym samym minimalizują niebezpieczeństwo związane z działaniem tego promieniowania. Warto też wspomnieć o tym, że czapka chroni oczy przed mocnym promieniowaniem i jest używana czasami w zastępstwie okularów przeciwsłonecznych. Czapka to dosłowne must have w bardzo słoneczne dni. Nakrycie głowy jest konieczne nie tylko na słonecznej plaży, ale także w górach. Nawet wtedy, kiedy temperatura nie jest wysoka, w wyższych partiach gór promieniowanie słoneczne jest na tyle intensywne, że może stwarzać zagrożenie dla zdrowia.

Dobra czapka będzie nie tylko świetnie chroniła przed słońcem, ale też urozmaicała Twój strój. Sprawdź ofertę czapek firm Asics, 4F, Puma, Nike, adidas, Skins i Reebok i wybierz dla siebie idealny model. Jeśli nie lubisz czapek i zależy Ci głównie na ochronie wzroku, zdecyduj się na daszek.

Powered by Comarch e-Sklep ®