0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Towarów w kategorii: 41
Sortuj według
Strona 1 z 2 1 2
Strona 1 z 2 1 2

Czapka z daszkiem adidas – klasyk w sportowym stylu

W terenie na głowach różnych ludzi z pewnością widujesz czapki z daszkiem, które wywołują w Tobie różne skojarzenia – skater, dresiarz, biegacz... Z czym kojarzy Ci się czapka z daszkiem adidas

Czapki z daszkami adidas – mimo wszystko sportowy charakter

O tyle, o ile czapki z daszkami Nike są na tyle różnorodne, że z pewnością można je dopasować do różnych outfitów, o tyle marka adidas (pomijając linię Originals) wypracowała już przez lat pewien styl. Czapki z daszkami adidas Performance zwykle kojarzone były z osobami preferującymi aktywny styl życia. Zaokrąglone daszki i klasyczna kolorystyka, jeszcze dwie dekady temu kojarzona zwykle z bielą, granatem lub czernią na stałe wpisały się w pewne trendy. adidas to Twoja ulubiona marka Stwórz całą stylizację od tej marki.

Materiał i kolor – czapka z daszkiem adidas

Za pomocą czapki z daszkiem adidas z powodzeniem uzupełnisz każdą sportowa stylizację. Czapki od adidasa to klasyka w pełnym tego słowa znaczeniu, ale klasyka okraszona funkcjonalizmem. W ofercie naszego sklepu znajdziesz modele – Aeroredy, Baseball, Daily oraz Runner w klasycznych kolorach, od bieli, przez granat po czerń, chociaż nie brakuje u nas również modeli w nieco bardziej krzykliwych odcieniach, jak czerwień. Ile musisz zapłacić za czapkę z daszkiem adidas. W sportbazar.pl cena zawsze jest atrakcyjna. Teraz za czapki z daszkami adidas zapłacisz zaledwie 31,90 zł.

Powered by Comarch e-Sklep ®