0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 16
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Czapki sportowe damskie – idealne na chłodniejsze dni

Podczas treningów na świeżym powietrzu, szczególnie w chłodniejsze dni musisz pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu Twojego ciała przed utratą ciepła. Przez głowę ucieka około 70% ciepłoty całego organizmu, przez co ta część ciała musi być dokładnie chroniona. Z pomocą przyjdą Ci czapki sportowe damskie. Niesprzyjająca aura, nie musi Cię ograniczać, wybierając czapki sportowe damskie zabezpieczysz przed chłodem i wiatrem zarówno głowę, jak i uszy. Na ochronę przed zimnem zasługują też włosy. Mróz i silny wiatr źle wpływają na ich kondycję, sprawiając, że są suche i sztywne. Rozwiane we wszystkie strony też nie prezentują się zbyt dobrze.

Czapki sportowe damskie – do biegania, na narty i spacer

Pamiętaj, by odpowiednio dobrać czapkę do aktywności, jaką chcesz uprawiać. Podczas biegania sprawdzą się czapki sportowe damskie dobrze przylegające do głowy, chroniące przed zimnem i wiatrem. Zwracaj uwagę na materiał, z którego zostały zrobione – musi zadbać o odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci. Jeśli niestraszne Ci bieganie późną jesienią zastanów się nad bezszwową przylegającą czapką. Alternatywą będą dla niej coraz popularniejsze kominiarki. Czapki sportowe damskie założysz również podczas spaceru. Nie ma nic gorszego niż przeszywający wiatr i chłód, który zniechęci Cie do pobytu na świeżym powietrzu.

W sklepie sportbazar.pl znajdziesz wiele modeli czapek, które na pewno zadbają o komfort Twojej głowy w chłodniejsze dni.

Powered by Comarch e-Sklep ®