0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 87
Sortuj według
Strona 1 z 3 1 2 3
Strona 1 z 3 1 2 3

Akcesoria sportowe – czapki do biegania, opaski do biegania, daszki do biegania i inne

W sklepie sportbazar.pl znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria do biegania i świetnie zaopatrzysz się na jogging. Sport wymaga posiadania odpowiedniego wyposażenia, bo im jest ono lepsze, tym większą satysfakcję daje Ci aktywność fizyczna. Czapki do biegania, daszki do biegania, opaski do biegania, skarpetki czy staniki sportowe to elementy często pomijane, ale przecież bardzo ważne.

Czapki do biegania – jak wybierać

Do biegania najlepiej wykorzystać specjalną czapkę, która zagwarantuje Ci komfort termiczny, a jednocześnie też wzbogaci Twój sportowy outfit. Przyjmuje się, że czapki do biegania stosujemy już w momencie, kiedy temperatura na dworze oscyluje w granicach 10 stopni Celsjusza. Część biegaczy zakłada czapkę tylko wtedy, kiedy na dworze jest zimno, ale w rzeczywistości wietrzna pogoda może w tym przypadku wyrządzić więcej szkód niż niska temperatura. Tak więc należy się zaopatrzyć w czapkę również wtedy, gdy na zewnątrz jest względnie ciepło, ale wietrznie.

Czapki dla biegaczy występują zasadniczo w dwóch rodzajach:

  • Wersja zimowa – powinna przede wszystkim chronić przed chłodem i wiatrem. Musi być wyposażona w ciepłą podszewkę i dokładnie przykrywać uszy.
  • Wersja letnia – najczęściej z daszkiem, przy czym daszek powinien być odpowiednio długi. Czapka do biegania na lato musi mieć podszewkę z tkaniny, która chłonie wilgoć a dodatkowo też mechanizm regulujący, by można byłą ją idealnie dopasować do obwodu głowy.

W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór czapek marek takich jak Asics, Puma, Viking czy Nike.

Powered by Comarch e-Sklep ®