0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 202
Sortuj według
Strona 1 z 6 1 2 3
Strona 1 z 6 1 2 3

Czapki męskie na jesień i zimę

Czapka to przez wielu wręcz znienawidzony element garderoby, ale niestety trzeba przyznać, że czasami dosłownie nie można się bez niej obejść. Przydaje się nie tylko zimną, kiedy doskwiera mróz, ale też latem, kiedy zagrożenie stanowi palące słońce. Kiedy temperatura na dworze jest powyżej zera, to często nie przychodzi nam nawet do głowy, żeby założyć czapkę, ale kiedy termometr pokazuje -5, -10 albo -15 stopni, to czapki męskie w magiczny wręcz sposób „wychodzą z ukrycia” i trafiają tam, gdzie ich miejsce – na męskie głowy. Noszenie czapki ma nie tylko krótkoterminową zaletę w postaci lepszego komfortu termicznego, ale też zaletę długoterminową – chroni włosy i mieszki włosowe przed uszkodzeniem.

Nie każdy wie, że najwięcej ciepła ulatuje właśnie przez głowę (aż 70%). Głowa jest bardzo wrażliwą częścią ciała a przewiana, może szybko dać znać w postaci bólu zatok czy nawet silnego przeziębienia. Ciepłe czapki męskie skutecznie chronią przed tymi problemami, a dodatkowo stanowią barierę ochraniającą i tak już mocno zagrożone testosteronem, włosy.

Opaski męskie – kiedy będą lepsze niż czapka

Nie każdy mężczyzna lubi czapki i jest to zrozumiałe, więc czasami alternatywą mogą być opaski męskie. Tego typu opaski chronią jedynie uszy, więc nie stanowią zabezpieczenia przed utratą ciepła z organizmu, a jedynie zapobiegają odmrożeniu uszu na bardzo silnym mrozie lub „przewianiu”, które może skutkować np. zapaleniem ucha środkowego. Opaski męskie mimo wszystko są polecane raczej na jesień. Zimą nie stanowią wystarczającego zabezpieczenia.

Czapki męskie od sportbazar.pl – dobry wybór w korzystnej cenie

Jeśli chcesz wybrać dla siebie dobrej jakości czapkę, to sprawdź czapki męskie od marki 4F. Czapki te łączą w sobie dwie zalety – z jednej strony satysfakcjonującą jakość, a z drugiej przystępną cenę. Są dostępne w wielu kolorach – od tych najbardziej klasycznych, jak czerń czy granat, po nieco bardziej odważne – czerwone lub wielokolorowe. Do wyboru masz czapki zimowe oraz letnie czapki z daszkiem.

Powered by Comarch e-Sklep ®