0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 14
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Czapki Alpinus – ożywią każdą twoją stylizację

Nosimy czapki nie tylko zimą oraz latem, ale również w okresie przejściowym. Dzięki rosnącej popularności czapek typu beanie, firmy prześcigają się w ich produkcji oraz różnorodnym wyglądzie. Marka Alpinus stawia przede wszystkim na jakość materiałów użytych do stworzenia swoich produktów oraz ich funkcjonalności. Czapki Alpinus można podzielić na zimowe, z daszkiem oraz termoaktywne. Minimalistyczny styl oraz stonowane i modne kolory, ożywią twoją garderobę, a odblaskowe nadruki na czapkach Alpinus zwiększą twoją widoczność o zmroku.

Czapka z daszkiem – ochrona w czasie upałów

Czapki z daszkiem Alpinus stanowią podstawę naszego ubioru w czasie słonecznych dni. Pełnią funkcje nie tylko ozdobną, ale przede wszystkim ochronną. Czapki z daszkiem Alpinus cechują się przede wszystkim wysoką zawartością bawełny, dochodzącą do 100%, dzięki czemu nasza głowa nie przegrzewa się podczas długo trwających spacerów. Usztywnione przednie panele czapki z daszkiem Alpinus zapewniają optymalny kształt czapki, a wykończenie wnętrza wzmacniającą taśmą podkreśla wysoką jakość wykonania. Nowoczesna linia czapek z daszkiem Alpinus daje nam możliwość wyboru pomiędzy stylowymi daszkami zgiętymi lub ponadczasowymi – prostymi. Wszyta opaska przeciwpotna absorbuje pot i wilgoć. Odblaskowy detal Alpinus Safety z tyłu czapki zwiększa Twoją widoczność po zmroku.

Czapka za zimę Alpinus – wysoka ochrona głowy w czasie mrozu

Zimą, czy to w mieście, czy w górach, potrzebna jest utrzymująca ciepło głowy czapka. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wysokojakościowe czapki zimowe Alpinus , które uszyte są z wełny Merino lub dodatkiem akrylowych włókien odparowujących wilgoć. Materiał nie podrażnia skóry, jest miły w dotyku, będzie odpowiednim wyborem dla alergików. Czapka na zimę Alpinus zapewni Ci komfort termiczny zarówno na stoku, jak i również w trakcie miejskich wycieczek. Marka Alpinus posiada dwie linie czapek zimowych: Outdoor oraz City.

Powered by Comarch e-Sklep ®