0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Rozmiar butów:

Producent:

Liczba produktów: 101
Sortuj według
Strona 1 z 3 1 2 3
Strona 1 z 3 1 2 3

Buty treningowe damskie

Ulubiony sport jest niewątpliwie bardzo ważną częścią życia i każda kobieta, która trenuje, wie, jak ważne jest właściwe wyposażenie. Akcesoria, sprzęt sportowy, odzież i obuwie nigdy nie mogą być przypadkowe. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na buty treningowe damskie – to one w głównej mierze warunkują bezpieczeństwo treningu.

O kontuzję nie jest trudno w żadnym sporcie. Wystarczy chwila nieuwagi i można się boleśnie potknąć lub poślizgnąć. Takich sytuacji jest znacznie mniej, kiedy masz na sobie dobre buty treningowe damskie od renomowanego producenta. Takie buty chronią Twoje stopy, zwiększają szybkość i zwinność.

Buty treningowe Nike

Jednym z najbardziej znanych producentów butów sportowych jest firma Nike. W butach tej marki zakochały się miliony kobiet na całym świecie. Buty treningowe Nike stały się wręcz synonimem pewnej jakości, pewnego stylu życia, bezkompromisowości, dążeń oraz marzeń związanych ze sportowymi osiągnięciami. W butach Nike ćwiczą największe sławy sportowego świata i trenerki fitness, a dodatkowo buty te uwielbiają gwiazdy muzyki i kina.

Buty treningowe Nike gwarantują przede wszystkim komfort, a ten jest konieczny podczas treningu. To obuwie amortyzuje wstrząsy, chroni stawy skokowe i palce, świetnie wygląda i jest bardzo trwałe. W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi modele takie jak:

  • WMNS;
  • Tanjun;
  • Downshifter.

Jakie buty treningowe kupić

Wybór butów treningowych może być trudny. Nie dość, że oferta tego obuwia jest bardzo duża, to w dodatku buty zawsze trzeba dopasować do rodzaju aktywności. Trening treningowi nierówny – innych butów potrzebujesz do biegania, a innych na fitness czy do gry w koszykówkę. Jest jednak kilka cech, które łączą wszystkie modele solidnego obuwia. Przede wszystkim buty muszą dobrze amortyzować wstrząsy i za to odpowiadają technologie zastosowane w produkcji podeszwy. Ponadto buty treningowe muszą być wykonane z materiału umożliwiającego cyrkulację powietrza i mieć podeszwę dostosowaną do nawierzchni, na której będziesz ćwiczyć.

Powered by Comarch e-Sklep ®