0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Rozmiar butów:

Producent:

Liczba produktów: 1
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Buty trekkingowe dla chłopców – wyrusz w wyprawę z maluchem

Jesteś miłośnikiem górskich wypraw i uwielbiasz piesze wędrówki Z pewnością chiałbyś zarazić dziecko swoją pasją. Zanim poczniesz robić piersze kroki w tym kierunku, musisz pamiętać o wyborze odpowiedniego obuwia dla malucha. Inaczej możesz je tylko zrazić. Twoje dziecko potrzebuje takiej samej ochrony jak Ty, więc idealnym wyborem będą buty trekkingowe dla chłopców. Na szlaku muszą spełniać te same warunki, co obuwie trekkingowe dla dorosłych.

Buty trekkingowe dla chłopców – dlaczego są takie ważne

Buty dla chłopców trekkingowe zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas pieszych wędrówek, więc nie uważaj ich za zbędny wydatek. Dzieci w szczególności narażone są na urazy kostki, przed którymi idealnie zabezpiecza wysoka cholewka i antypoślizgowa podeszwa, którą posiadają buty trekkingowe dla chłopców. Buty dla chłopców trekkingowe wykonane są z wodoodpornej membrany ograniczającej przedostawanie się wody do wnętrza buta. Co pozwala na dłuższe wędrówki z dzieckiem, nawet w trudnych warunkach.

Buty trekkingowe dla chłopców – jakie wybrać

Buty trekkingowe dla chłopców powinny być wybierane w zależności od pory roku podczas, której będą używane. W przypadku zimowych wędrówek zdecydujcie się na buty dla chłopców trekkingowe z ociepleniem, dzięki temu mała stopa będzie skutecznie chroniona przed zimnem. Do letnich wędrówek możesz rozważyć zakup butów z niską cholewką, jednak pamiętaj o tym, że wyższa cholewka zapewnia lepszą stabilizację kostki.

Powered by Comarch e-Sklep ®