0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Płeć:

Rozmiar butów:

Liczba produktów: 8
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Spakuj torbę i ruszaj na trening

Jeśli jesteś miłośnikiem jednego z najbardziej dynamicznych sportów, czyli siatkówki musisz wyposażyć się w wysokiej jakości buty Asics do siatkówki, które zadbają o twoje wsparcie w czasie mistrzowskich bloków i skutecznej obrony. Sport ten wymaga od zawodników niezwykłej kondycji oraz siły, która pozwoli na pełne wykorzystanie swojego potencjału w czasie ważnych rozgrywek. Buty Asics siatkarskie pozwolą Ci wydobyć z siebie potencjał bez ryzyka nadmiernego obciążania mięśni i stawów. Wyróżniające się zaawansowaną technologią buty Asics do siatkówki zapewnią każdemu zawodnikowi dynamikę, komfort i bezpieczeństwo stóp. Zdobywaj cenne punkty z wsparciem jakie oferują buty Asics siatkarskie.

Wsparcie dla każdego

Niezależnie od tego w jakim wieku jesteś w ofercie marki Asics z pewnością znajdziesz obuwie idealnie dostosowane do twoich potrzeb. Zarówno buty siatkarskie damskie Asics jak i buty siatkarskie Asics męskie cechują się wysoką jakością wykonania idącą w parze z z modnym designem. Każdy model butów Asics posiada przewiewną cholewkę, która nie będzie nadmiernie obciążała Twoich stóp, tak byś bez przeszkód dawał z siebie 110%. Szeroka gama kolorystyczna butów siatkarskich marki pozwala na idealne dobranie modelu do płci oraz całego stroju siatkarskiego.

Jakość doceniana przez profesjonalistów

Idealne buty Asics siatkarskie powinny być wyposażone w gumową podeszwę, która nie tylko zadba o bezpieczeństwo nawierzchni boiskowej, ale również dostarczy niezwykłą przyczepność, która pozwoli Ci na pełne skupienie w czasie rozgrywki. Takie rozwiązanie oferuje nie tylko bezpieczeństwo w czasie dynamicznych ruchów oraz podskoków, ale dodatkowo wpływa na skuteczność wykonywanych przez zawodnika działań. Zarówno buty siatkarskie damskie Asics jak i buty siatkarskie Asics męskie posiadają system klasycznego sznurowania, który stabilizuje stopę w bucie, co pozwala zminimalizować ryzyko wystąpienia kontuzji i eliminację z dalszej rozgrywki. Cała konstrukcja jaką posiadają buty Asics do siatkówki wspiera stopę, tak byś mógł w pełni wykorzystać swój sportowy potencjał, tak jak robią to wszyscy zawodnicy, którzy zaufali marce Asics.

Powered by Comarch e-Sklep ®