0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Płeć:

Rozmiar butów:

Kolekcja:

Typ butów:

Poziom:

Liczba produktów: 14
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Podstawa każdego piłkarskiego zestawienia, czyli buty piłkarskie Nike

Ten element to podstawa każdego stroju piłkarskiego - mowa tu o butach piłkarskich. Bez odpowiednio dobranego modelu nawet najbardziej zaawansowani zawodnicy nie mogliby wykorzystać swojego potencjału i nie potrafiliby doprowadzić do hucznego zwycięstwa swojej drużyny. Na szczególną uwagę zasługują buty piłkarskie Nike, które pokochały miliony zawodników na całym świecie. Ich fenomen polega na zastosowaniu niezwykle rewolucyjnych i nowoczesnych technologii, które wnoszą nawet amatorskie rozgrywki na wyższy poziom. Marka co jakiś czas wprowadza na rynek nowe kolekcje, które są bardziej zaawansowane od poprzednich, dzięki czemu stale można wymieniać swoje stare modele na coś, co sprawi, że nasz trening i rozgrywki staną się jeszcze efektywniejsze. Nawet najbardziej początkujący zawodnik doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest dobranie odpowiedniego obuwia. W czasie wyboru należy kierować się nie tylko materiałem czy technologią, ale również dobraniem modelu idealnie do nawierzchni, na której zamierzamy grać. Buty piłkarskie Nike prezentowane są w szerokiej gamie modeli dostosowanych zarówno do nawierzchni trawiastych jak i tych występujących na halach. Aby dodatkowo podnieść komfort swoich rozgrywek warto również wyposażyć się w ochraniacze piłkarskie, które pozwolą Ci zminimalizować ryzyko wystąpienia kontuzji uniemożliwiającej dalsze rozgrywki.

Jak wybrać odpowiednie buty piłkarskie?

Niezależnie od tego ile masz lat i na jakim poziomie zaawansowania się znajdujesz to wiedza na temat tego jak dobrać idealne buty piłkarskie Nike powinna towarzyszyć Ci od samego początku piłkarskiej kariery. Dobór odpowiedniego obuwia do nawierzchni na jakiej zamierzamy grać ma kolosalny wpływ na odczuwany przez nas komfort.

Turfy Nike to buty przeznaczone do rozgrywek na sztucznej trawie znajdującej się m.in. na orlikach. Ten model butów charakteryzuje się podeszwą wyposażoną w specjalne wypustki, które pomagają zachować dobrą przyczepność w czasie szybkich zwrotów akcji na murawie. Turfy Nike są wybierane przez topowych zawodników na całym świecie.

Lanki Nike są przystosowane do rozgrywek na naturalnej trawie. W zależności od potrzeb można dobrać model przeznaczony do gry na suchym lub wilgotnym boisku. To co charakteryzuje lanki Nike to podeszwa z gumowymi lub plastikowymi kołkami, które gwarantują doskonałą przyczepność. Ofensywnym zawodnikom poleca się obuwie z okrągłymi kołkami, natomiast wśród obrońców sprawdzą się kanciaste kołki.

Halówki Nike to ostatni model proponowany przez producenta butów piłkarskich. Jak nazwa wskazuje obuwie jest przystosowane do rozgrywek na krytych boiskach z gumową, kauczukową lub parkietową nawierzchnią. Halówki Nike charakteryzują się gumową podeszwą, która nie pozostawia niechcianych śladów na boisku.

Po dobraniu idealnie dopasowanych butów piłkarskich Nike koniecznie wyposaż się również w getry piłkarskie, które podniosą ogólny komfort każdej rozgrywki.

Wyraź siebie nawet w czasie zaciętej rozgrywki

Marka Nike to jeden z topowych producentów obuwia piłkarskiego. W ofercie można znaleźć różnorodne kolory i wzory, które podkreśla dynamiczną pracę nóg. Na szczególną uwagę zasługują buty piłkarskie Nike Mercurial oraz buty piłkarskie Nike Phantom, które są najlepiej sprzedającymi się modelami marki Nike. Ich fenomenem jest nie tylko szereg nowoczesnych technologii, ale również kolory. Co roku producent zaskakuje designem, który pozwala na wyrażenie swojej ciekawej osobowości i piłkarskiego zacięcia.

Powered by Comarch e-Sklep ®