0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Rozmiar butów:

Producent:

Poziom:

Linia:

Kolekcja:

Liczba produktów: 405
Sortuj według
Strona 1 z 12 1 2 3
Strona 1 z 12 1 2 3

Buty piłkarskie ze skarpetą meskie

Buty piłkarskie meskie przeszły w ciągu wielu lat ogromną metamorfozę. Dzisiejsze obuwie dla piłkarzy właściwie niczym nie przypomina dawnych butów drużyn piłkarskich. Coraz większą popularnością cieszą się między innymi buty piłkarskie ze skarpetą meskie , ale nie brak również innych bardzo zaawansowanych technologicznie modeli.

Buty piłkarskie ze skarpetą męskie – wygoda i funkcjonalność

W ofertach producentów obuwia piłkarskiego pojawiają się coraz to nowe modele butów wyprodukowane z zastosowaniem ulepszeń podnoszących komfort gry i warunkujących wyższy poziom bezpieczeństwa. Jednym z ciekawszych modeli butów są buty piłkarskie męskie. W takich butach cholewka jest przedłużona elastycznym materiałem sięgającym do kostki lub nawet za kostkę. Buty ze skarpetą mają za zadanie zapewniać kilka ważnych korzyści. Przede wszystkim stabilizują stopy, gwarantując większą dynamikę gry. Drugą zaletą takiego obuwia jest komfort. Często twarda cholewka butów może ocierać kostkę, a w przypadku obuwia ze skarpetami nie ma tego problemu. Kostka jest dodatkowo usztywniona, przez co zmniejsza się ryzyko jej skręcenia. Obecność skarpety sprawia też, że stopy są dodatkowo chronione przed zabrudzeniami – do wnętrza butów nie wpadają kawałki trawy ani piasek, dlatego że materiał cholewki ściśle przylega do kostki. Koniecznie trzeba też wspomnieć, że takie buty wyglądają bardzo efektownie.

Buty dla piłkarzy zapalonych

Wśród wszystkich producentów obuwia sportowego warto wyróżnić przede wszystkim firmę Nike. Obuwie ze skarpetą od tego producenta cieszy sie od kilku sezonów niesłabnącą popularnoscią. Buty dla piłkarzy ze skarpetami są dostępne w wielu różnych wersjach. Wyróżniamy proste skarpetki stabilizujące kostki, skarpetki ucięte z jednej strony i pozwalające na zwiększenie swobody ruchów oraz skarpetki z wkładkami umożliwiające lepszą ochronę kostek. Buty dla piłkarzy mają też skarpetki usztywniane na dole lub z wgłębieniami gwarantującymi ergonomię ruchów. Niektóre modele dysponują niskimi skarpetkami pozwalającymi stabilizować stopy w butach, ale nie usztywniają kostek.

Bez wątpienia każdy piłkarz powinien zwrócić uwagę na buty ze skarpetkami, dlatego że w większości przypadków takie buty piłkarskie sprawdzają się lepiej, niż standardowe obuwie do gry w piłkę. Im trudniejszy jest trening, tym większa jest zasadność zastosowania tego typu butów. Jeśli traktujesz grę w piłkę na poważnie i zależy Ci na zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa, to bez wątpienia polecamy przyjrzeć się ofercie butów piłkarskich dostępnych w sklepie SportBazar.pl.

Modne buty piłkarskie

Trendy w przypadku butów piłkarskich męskich zmieniają się bardzo szybko. Dziś chyba już nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wyglądały pierwsze buty piłkarskie. Ich historia zaczęła się w XIX wieku, kiedy to obuwie wykonywano ze skóry, a piłkarze musieli się borykać z dużym ciężarem butów. Dzisiaj buty piłkarskie cechują się przede wszystkim lekkością. Buty są wykonane z syntetycznych materiałów, przepuszczają powietrze, a w dodatku często mają też antybakteryjne wkładki i różne systemy amortyzujące stopy. Dawno już zrezygnowano z jednokolorowych nudnych butów na rzecz modeli w intensywnych kolorach albo wręcz wielokolorowych. Co prawda boisko to nie rewia mody, ale piłkarze bardzo często starają się zwracać na siebie uwagę strojem i dodatkami, a wręcz szokować. Wielokolorowe buty świetnie się do tego nadają. W takich butach jesteś doskonale widoczny na boisku. Buty możesz połączyć kolorystycznie ze strojem piłkarskim lub wybrać model obuwia w kolorze kontrastującym ze strojem.

Powered by Comarch e-Sklep ®