zakupy@sportbazar.pl tel. 58 680 22 60 (pon. - pt.: 8:00 - 16:00)
0

BUTY JOMA TOP FLEX 302 SALA

Kod towaru: B1494-43

Opinie: 0

-50%
tf302
tf302 tf302a

BUTY JOMA TOP FLEX 302 SALA

Produkt niedostępny

W magazynie: brak towarubrak towaru

Wysyłka w 48h

Dostawa już od: 0 PLN

14 dni na zwrot

BUTY JOMA TOP FLEX 302 SALA

 

Buty halowe model Top Flex wykonane z najwyższej jakości naturalnej skóry cielęcej, posiadają klejoną i dodatkowo szytą podeszwę.

Idealnie nadają się do gry na hali.

 

Buty są wyposażone w następujące systemy firmy Joma:

 

360 * - technologia ta polega na dopasowaniu wszystkich części obuwia do naturalnego, zaokrąglonego kształtu stopy, optymalizując przy tym wykorzystanie energii.

 

PULSOR - System amortyzacji stopy składający się z dwóch części, jedna zlokalizowana jest z tyłu buta w strefie lądowania jej celem jest pochłonięcie impaktu uderzenia.

Druga natomiast umieszczona jest z przodu tak aby wybicie się było jak najbardziej komfortowe dla stopy. System ten gwarantuje najwyższy komfort dla stopy w momencie kontaktu z podłożem, oraz znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji.

 

T.C.G - technologia zapewniająca odpowiednie położenie, oraz stabilizacje stopy w bucie.

System ten tworzy tzw. "efekt rękawicy" dzięki któremu stopa mocno trzyma się w obuwiu i zapewnia użytkownikowi odpowiednią elastyczność.

 

STABILIS - lekka wstawka z PVC umieszczona w centrum podeszwy, pozwalająca na niezależny ruch przodu stopy oraz pięty. Ten system poprawia stabilność i powoduje że stopa lepiej trzyma się podłoża.

 

A.R.S - system sznurowania zapewniający odpowiednie położenie stopy w czasie użytkowania, co przeciwdziała powstawaniu kontuzji oraz zwiększa komfort użytkowania.

 

NYLON SOFT-TECH - nylonowa wkładka buta, wykonana jest z „oddychającego” materiału dzięki czemu przeciwdziała przegrzaniu i zapoceniu stopy.

Nie dopuszczając do zbytniego nagrzania stopy zapewnia graczowi maksymalny komfort gry.

 

Powered by Comarch e-Sklep ®