0

BUTY JOMA SUPER COPA 201 TURF

Kod towaru: B0491-44

Opinie: 0

-4%
joma copa201 1
joma copa201 1 joma copa201 2 joma copa201 3 joma copa201 4

BUTY JOMA SUPER COPA 201 TURF

Produkt niedostępny

W magazynie: brak towarubrak towaru

Wysyłka w 1-2 dni

Darmowa dostawa od 199zł

14 dni na zwrot

BUTY JOMA SUPER COPA 201 TURF

 

Joma to najbardziej znana hiszpańska firma produkująca odzież sportową. Firma działa na rynku już od 45 lat i zdobyła wielkie uznanie wśród wielu gwiazd sportu dzięki wysokiej jakości swoich produktów i niezwykłemu wzornictwu.

Firma SMJ Sport jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki Joma w Polsce.

Buty do gry w piłkę nożną hiszpańskiej firmy Joma model Super Copa 201. Są one wykonane z najwyższej jakości materiału syntetycznego. Model ten wytrzymuje ponad 150000 cykli zginań w najbardziej ekstremalnych warunkach. Buty te wykonane są z mieszanki mikrofibry i nylonu w takich proporcjach aby osiągnąć idealne zrównoważenie pomiędzy komfortem użytkownika i lekkością buta. Pięta buta została dodatkowo usztywniona i wyposażona w technologie 80 + 80. Aby osiągnąć jak najlepszą kontrole nad piłką but wyposażony jest w technologię Control Effect a sznurowanie buta przesunięte zostało w bok aby nie przeszkadzało w czasie gry.

Buty te posiadają specjalna podeszwę Turf 09 opracowana przez firmę Jom a. Jest ona wykonana na gumie podwójnej grubości która gwarantuje dodatkową absorpcję uderzeń oraz zwiększa wytrzymałość. Korki rozmieszczone są w tak aby nie wpływały negatywnie na naturalne ruchy stopy w czasie gry.

Buty są wyposażone w następujące systemy firmy Joma:

Control Effect – innowacyjna technologia stworzona przez technologów z firmy Joma. Na powierzchni buta która wchodzi w kontakt z piłką rozmieszczone zostały specjalne wstawki poprawiające kontrolę nad piłką. Powierzchnia ta została wykonana z mieszanki skóry i mikrofibry która zapewnia niezwykłą odporność i giętkość.

80 + 80 - dodatkowy system mocowania umieszczony z tyłu obuwia, zapewniający graczowi lepszą stabilność w trakcie gry, oraz ochronę przed kontuzjami.

360 * - technologia ta polega na dopasowaniu wszystkich części obuwia do naturalnego, zaokrąglonego kształtu stopy, optymalizując przy tym wykorzystanie energii.

TOTAL 180 * - Technologia ta wykorzystuje materiał PCV w celu ochrony przed kontuzjami.

PULSOR - System amortyzacji stopy składający się z dwóch części, jedna zlokalizowana jest z tyłu buta w strefie lądowania jej celem jest pochłonięcie impaktu uderzenia. Druga natomiast umieszczona jest z przodu tak aby wybicie się było jak najbardziej komfortowe dla stopy. System ten gwarantuje najwyższy komfort dla stopy w momencie kontaktu z podłożem, oraz znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji.

Powered by Comarch e-Sklep ®