✂✂✂ 20% rabatu z kodem: HUNTER i dostawa za free od 199zł Black Weekend kończy się za  dni  godzin  minut  sekund Black Weekend ⚡️ 20% rabatu z kodem: HUNTER
i dostawa za free od 199 zł | Czas:  d  g  m  s
0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 4
Sortuj według

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Buty do wody dla dzieci adidas Kurobe K niebiesko-limonkowe EF2239

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Skarpetki do pływania Aqua-speed Neo kol.01

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Buty do wody Aqua-Speed 2B zielono-czarne

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Buty do wody Aqua-Speed 2C niebieskie

Strona 1 z 1 1

Buty do wody dla chłopców – chroń stopy swojego dziecka

Letnie miesiące to okres, kiedy częściej spędzamy czas nad naturalnymi zbiornikami wodnymi. Ciężko przewidzieć jak wygląda dno w jeziorze, czy nie skrywa nieprzyjemnych niespodzianek w postaci potłuczonego szkła, ostrych kamieni. Warto wtedy zaopatrzyć najmłodszych w buty do wody dla chłopców, ten typ obuwia ochroni dziecko przed skaleczeniem, a także przed poślizgnięciem się na śliskich i również ostrych kamieniach.

Buty do wody dla chłopców – nie tylko na letnie wyprawy

Wybierając na letni wypoczynek w miejsca z dostępem do morza czy jeziora, musimy pamiętać, by chronić stopy dzieci. Idealnym wyborem będą buty do wody dla chłopców, ochronią nóżki przed ostrymi kamieniami i innymi niebezpiecznymi przedmiotami, które mogą skrywać się na dnie bądź w piasku. Rozgrzany piasek również może być nieprzyjemny dla małych stópek. Wkładając dziecku, buty do wody dla chłopców sprawisz, że urlop upłynie pod znakiem wspaniałej zabawy. Poza sezonem letnim często odwiedzamy baseny. Tam też warto dbać o bezpieczeństwo dziecka. Buty do wody dla chłopców sprawią, że Twoje dziecko bezpiecznie będzie mogło poruszać się po ślizgich kafelkach, dodatkowo ochronią stopy pod względem higienicznym.

Powered by Comarch e-Sklep ®