0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Rozmiar butów:

Producent:

Liczba produktów: 148
Sortuj według
Strona 1 z 5 1 2 3
Strona 1 z 5 1 2 3

Buty do szkoły dla chłopaka - modne i wygodne

Mali uczniowie muszą się prezentować w szkole jak najlepiej. Dzisiaj moda dziecięca jest bardzo zróżnicowana, więc każdy element garderoby trzeba dobierać bardzo starannie. Jednym z najważniejszych elementów są w tym przypadku buty do szkoły dla chłopaka. Takie buty muszą chronić stopy dziecka i pasować do jego ubrań.

Buty do szkoły dla chłopaka

Dla chłopców wybiera się zwykle ciemne modele butów – czarne, granatowe, zielone lub brązowe, ale oferty producentów obuwia dziecięcego obejmują też modele w jasnych lub bardzo żywych kolorach. Buty do szkoły dla chłopaka mogą być niebieskie, białe, czerwone lub wielokolorowe – w zależności od upodobań ucznia. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli pięknych i modnych butów firm adidas, Joma, 4F, Nike i Puma w rozmiarach od 17 do 40. Kupisz buty zarówno dla malucha, jak i dla nastolatka.

Buty do szkoły dla chłopca – które wybrać

Jeśli szukasz butów tylko i wyłącznie na czas dojazdów do szkoły, to możesz z powodzeniem wybrać model z ciemną podeszwą. Gdy z kolei chcesz kupić obuwie do chodzenia po szkole – wybierz model z białą, niebrudzącą podłóg podeszwą z elastycznej gumy. Dla mniejszego dziecka kup buty zapinane na rzepy lub sznurowane. Buty dla szkoły dla chłopca w wieku powyżej 7 lat mogą być już sznurowane, ale niekiedy lepszym pomysłem jest wybór modelu na rzepy, dlatego że takie buty można szybciej włożyć i zdjąć. Wybierając buty do szkoły dla chłopca, oczywiście nie zapomnij dokładnie zmierzyć długości stopy swojego dziecka. Długość stopy jest jednocześnie długością wkładki w butach, a ta w przypadku modeli od różnych producentów może odpowiadać innym rozmiarom.

Powered by Comarch e-Sklep ®