0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Płeć:

Rozmiar butów:

Liczba produktów: 25
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Wodne szaleństwa pod znakiem bezpieczeństwa

Poszukujesz sprawdzonego obuwia, które będzie wiernym towarzyszem zarówno w czasie wizyty na basenie jak i podczas wypoczynku nad wodą? Idealnym wyborem będą buty oferowane przez markę Aqua-Speed, która w swojej ofercie posiada buty Aqua-Speed dla dzieci, buty Aqua-Speed damskie oraz buty męskie Aqua-Speed. Tak szeroki wybór umożliwia idealne dopasowanie odpowiednich klapek dla całej rodziny. Nie od dziś wiadomo, że podstawą każdej wizyty na basenie jest odpowiednie obuwie, które nie tylko zadba o nasze bezpieczeństwo w czasie chodzenia po śliskiej nawierzchni, ale dodatkowo pozwoli nam utrzymać higienę i zapobiec infekcjom grzybicznym. W ofercie marki można znaleźć szeroki wybór krojów, które sprawią, że odczuwany poziom wygody w czasie chodzenia wzniesie się na jeszcze wyższy poziom. Jednak jeśli myślisz o wakacjach na kamienistej plaży w morzu pełnym jeżowców to warto wyposaż się w buty przeznaczone do wody i pływania. Tutaj również producent postarał się o szeroki wybór dla całej rodziny, dlatego w ofercie można znaleźć buty Aqua-Speed dla dzieci, buty Aqua-Speed damskie oraz buty męskie Aqua-Speed przeznaczone specjalnie do wypoczynku na zagranicznych plażach. Jeśli już wybierzesz buty odpowiednio dostosowane do swoich potrzeb sprawdź czy posiadasz także strój kąpielowy lub kąpielówki.

Od wyboru do koloru

Nic tak nie dopełnia kolorowych strojów nad wodę jak odpowiednio dobrane klapki, które są swoistą wisienką na torcie każdego takiego zestawienia. Marka Aqua-Speed wyszła naprzeciw oczekiwaniom wszystkich miłośników modnych dodatków, oferując niezwykle szeroką gamę kolorów i wzorów poszczególnych butów i klapek. Dzięki takiemu rozwiązaniu buty Aqua-Speed dla dzieci, buty Aqua-Speed damskie oraz buty męskie Aqua-Speed możemy dobierać zarówno według koloru jak i wzoru. Taki krok docenią w szczególności dzieci, które lubią kolorowe dodatki zachęcające o dbanie o bezpieczeństwo w czasie wodnych szaleństw.

Idealnie dostosowane klapki Aqua-Speed

Buty Aqua-Speed prezentowane są w różnych krojach, dzięki czemu zyskasz pewność, że będą pewnie wspierały każdy stawiany przez Ciebie krok. Buty Aqua-Speed dla dzieci można znaleźć zarówno w formie klasycznych klapek, jak i chodaków, które posiadają specjalny pasek trzymający piętę. Takie rozwiązanie sprawia, że stopa jest stale wspierana w czasie chodzenia, a ryzyko poślizgnięcia znacznie maleje. Natomiast buty Aqua-Speed damskie oraz buty męskie Aqua-Speed można znaleźć w wersji klasycznych klapek jak i japonek. Takie rozwiązanie sprawia, że obuwie Aqua-Speed jest niezwykle uniwersalne i możesz je wykorzystać również w czasie codziennych aktywności. Obuwie przeznaczone do wody również oferowane w szerokiej gamie kolorystycznej, dopełniającej plażowe stylizacje.

Powered by Comarch e-Sklep ®