zakupy@sportbazar.pl tel. 58 680 22 60 (pon. - pt.: 8:00 - 16:00)
0

Kategorie

Filtry

Cena:

- PLN

Płeć:

Rozmiar:

Typ produktu:

Towarów w kategorii: 42
Sortuj według
Strona 1 z 2 1 2
Strona 1 z 2 1 2

Damska i męska bielizna termoaktywna Brubeck. Zainspirowana przez naturę

Nasze ciało stanowi bardzo złożony i skomplikowany system. Prawidłowe funkcjonowanie ludzkiego organizmu zależy od niezliczonej ilości naturalnych procesów, genetycznych predyspozycji oraz wielu czynników zewnętrznych. Ciało człowieka jest jednak w takim samym stopniu złożone i niezrozumiałe, co delikatne i kruche. Od tysięcy lat dostosowuje się do panujących na ziemi warunków. Zmiany klimatyczne na naszej planecie odcisnęły silne piętno na budowie ludzkiego ciała, a nawet na takich przymiotach jak wygląd czy głos. W zależności od temperatury, wilgotności powietrza czy ukształtowania terenu, człowiek otrzymuje odpowiednie naturalne wsparcie. Idąc tym tropem mieszkańcy gorącej Afryki mają ciemną skórę, która działa jak filtr słoneczny, szersze nozdrza pozwalające na szybszą wentylację kiedy jest naprawdę gorąco oraz naskórek niemal pozbawiony włosów. By przetrwać mieszkańcy upalnych rejonów zostali wyposażeni w sprawny system chłodzenia w postaci gruczołów potowych. Zupełnie inaczej obdarowani zostali przez naturę mieszkańcy północnych zakątków świata, których ciała, dla przykładu, są w znacznie większym stopniu pokryte włosami.

Według badań antropologów zdolność pozbywania się nadmiaru ciepła poprzez emisję naturalnej wilgoci miała wpływ na powiększenie rozmiarów mózgu – organu najbardziej wrażliwego na wysoką temperaturę. Proces termoregulacji odegrał więc ogromną rolę w ewolucji człowieka. Miliony lat ewolucji to inspiracja dla niekwestionowanego lidera wśród producentów bielizny termoaktywnej damskiej i męskiej- Brubecka.

Brubeck thermo – komfort w każdych warunkach

Biomimetyczne, czyli naśladujące naturalne, zaczerpnięte wprost z przyrody rozwiązania to wręcz kredo marki Brubeck. Projektanci i pracownicy działu technologicznego Brubeck stworzyli odpowiedź na potrzebę naturalnego procesu termoregulacji organizmu, która rozwinęła się wraz z ewolucyjnym postępem budowy ciała człowieka. Ochrona ciała przed drobnymi mechanicznymi uszkodzeniami, osłona przed szkodliwymi promieniami słonecznymi czy bariera przed nieprzyjemnym zimnem i wiatrem to elementy, które doskonale definiują odzież tej marki. Poszukując właściwego rozwiązania, firma przebyła długą drogę od prehistorycznego włosa do nowoczesnej technologii mikrowłókien, przędz funkcyjnych i doskonałych naturalnych włókien wełnianych oraz bawełnianych, by wprowadzić w życie koncepcję najlepszej ochrony ciała w postaci bielizny termoaktywnej. Czerpiąc z mądrości natury, Brubeck zaadaptował najlepsze rozwiązania do zaspokajania potrzeb klientów. Premiery kolekcji damskich i męskich bielizny termoaktywnej Brubeck dostosowane są zawsze do cyklu przyrody, stałego, naturalnego rytmu zmian.

Termiczny czy termoaktywny? Dopasuj odzież do pory roku!

Na pewno nieraz przed zakupem odzieży sportowej zadałeś sobie pytanie: czym różni się odzież termiczna od odzieży termoaktywnej? Brubeck rozwiewa te wątpliwości. Mówiąc o odzieży termicznej mamy na myśli odzież przeznaczoną do noszenia w surowych warunkach klimatycznych. Jej zadaniem jest izolacja. Dzięki specjalistycznym włóknom odzież magazynuje wydzielane przez ciało ciepło. Odzież termiczna sprawdzi się w okresie zimowym i przejściowym. Dzięki niej nie będziesz już potrzebował wielu warstw odzieży, co z kolei wpłynie na komfort ruchów. Brubeck thermo szczególne przyda się podczas zimowych wypraw w góry. Bielizna termoaktywna oraz termoaktywne czapki Brubeck to natomiast odzież o właściwościach wentylacyjnych. Dzięki specjalnym mikrokanalikom w tkaninie odprowadza pot na zewnątrz, pozostawiając powierzchnię skóry suchą. Do czego używa się tego typu odzieży? To odzież stworzona na lato bądź do ćwiczeń w budynku, np. na siłowni. Sprawdzi się podczas intensywnego wysiłku takiego jak bieganie. Dodatkowym atutem bielizny termoaktywnej, jak i termoaktywnych czapek Brubeck jest fakt, że nie tworzy sprzyjającego bakteriom środowiska.

Odzież marki Brubeck jest antyalergiczna, lekka, przyjemna i funkcjonalna. Już teraz zamów koszulkę lub czapkę termoaktywną marki Brubeck w sklepie sportowym sportbazar i przekonaj się o tym! Poczuj się w swoim ciele bezpiecznie, komfortowo, swobodnie – po prostu naturalnie. Zamień odzież na zaawansowaną technologicznie drugą skórę!

Powered by Comarch e-Sklep ®