0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Producent:

Sortuj według

-13%

Tuleja Alu. Zewn. FI-132 L350 PB1703Z

Strona 1 z 1 1

Bramki do piłki nożnej muszą być

Gra w piłkę nożną bez bramki nie jest możliwa – jest to jeden ze sprzętów, bez którego nawet amatorskie rozgrywki nie miałyby sensu. Zarówno więc te pełnowymiarowe, jak i bramki trenignowe są niezbędne do uprawiania tego sportu. I te niewielkie, przenośne, do zabawy w ogrodzie, i te na stałe montowane na boiskach muszą zapewnić bezpieczeństwo swoim użykownikom. Przy zakupie takiego poważnego sprzętu sportowego jak bramki do piłki nożnej konieczne jest sprawdzenie, czy są one zgodne z atestami i obowiązującymi normami. Rzecz jasna, na boiskach profesjonalnych czy na tych przeznaczonych do lokalnych rozgrywek to konieczne, ale także na tych zorganizowanych do rozgrywek pomiędzy znajomymi bramka do piłki nożnej również musi być bezpieczna. Albo odpowiednio zamontowana, albo przenośna – w czasie pełnego emocji meczu łatwo o wypadek, więc zadbać trzeba o to, by nie dopuścić go do skutku.

Treningowe bramki do piłki nożnej

Dla młodych fanów kopania piłki świetnym prezentem będą niewielkie, składane modele bramek do piłki nożnej, do których można wykonywać pierwsze strzały. Lekka, łatwa w mocowaniu i przenoszeniu bramka to okazja do świetnej zabawy – dzięki niej na pewno wiele maluchów pokocha piłkę nożną. Bramki treningowe sprawdzą się równie dobrze w przypadku piłkarzy zawodowych jak i amatorskich – dzięki takiemu lekkiemu sprzętowi mogą poćwiczyć przez swoją rozgrywką. Tym bardziej, kiedy bramka wyposażona jest w specjalny panel do celowania – świetnie pomaga on w podnoszeniu umiejętności piłkarskich – precyzyjności strzałów na bramkę czy podań. Niektóre modele można szybko złożyć i przenieść, co jest bardzo wygodną sprawą.

Trwałe i pewne bramki do piłki nożnej

Dostępne na rynku bramki do piłki nożnej muszą spełniać określone standardy. Podczas zakupu musi więc pamiętać, by wybrać modele, które je spełniają. Połączone ze sobą w odpowiedni sposób słupki i poprzeczka, odpowiednia, odporna na warunki atmosferyczne i odpryski farba, specjalne powłoki podwyższające trwałość, wzmocnione materiały – zazwyczaj aluminium – z którego wykonany został szkielet bramki, specjalne haczyki na siatkę (zazwyczaj dokupuwaną oddzielnie) – wszystko to jest niezwykle ważne. Nie mniej ważny jest sam montaż bramki – musi być ona zamocowana naprawdę solidnie, by nie stanowić zagrożenia dla bramkarza i i innych uczestników gry. Słupki muszą być zabetonowane, i to na odpowiedniej głębokości, by bramka do piłki nożnej była stabilna i bezpieczna.

Wymiary bramki do piłki nożnej

Jeśli chodzi o wymiary, pełnowymiarowa bramka musi mieć określone parametry - szerokość między wewnętrznymi krawędziami słupków to 7,32 m, a wysokość dolnej krawędzi poprzeczki od podłoża to 2,44 m. Tylko takie bramki piłkarskie pozwalają na rozgrywanie meczy profesjonalnych czy w lokalnych ligach. Rzecz jasna, te przeznaczone do treningu czy zabawy są znacznie mniejsze – spośród dostępnych na rynku modeli bramek do piłki nożnej na pewno znajdziemy taką, która spełni nasze oczekiwania i potrzeby.

Powered by Comarch e-Sklep ®