0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Płeć:

Rozmiar:

Kolor:

Producent:

Sortuj według
Strona 1 z 20 1 2 3
Strona 1 z 20 1 2 3

Treningowe bluzy piłkarskie – ochrona na chłodniejsze dni

Treningowe bluzy piłkarskie to jeden z podstawowych elementów wyposażenia torby treningowej piłkarza. Bluzy przeznaczone są do treningów w chłodniejsze dni, używają ich również piłkarze na ławce rezerwowych czekający na swoją kolej, by wejść do gry. Ciągły ruch podczas meczu pozwala się rozgrzać piłkarzowi, lecz podczas mniej intensywnych treningów, bądź siedząc na ławce, zawodnik może zmarznąć. W tych momentach niezastąpione będą ciepłe treningowe bluzy piłkarskie.

Treningowe bluzy piłkarskie – jak wybrać

Bluzy piłkarskie, aby sprostać oczekiwaniom zawodników, produkowane są z odpowiedniego materiału. Są ocieplane wewnątrz i wykonane najczęściej z windstopperu lub softshellu. Właściwości tych materiałów gwarantują komfortowe trenowanie, nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Istotne jest również by, kupując bluzy piłkarskie dobrze dobrać rozmiar. Bluza powinna być luźna, by nie ograniczać ruchów podczas walki o piłkę czy szybkich zwrotów. Mając na sobie bluzę piłkarską, zawodnicy są w stanie wycisnąć 100% z treningu, nie zważając na brzydką pogodę.

Bluzy dla piłkarzy – wersja junior

Sklep sportowy sportbazar.pl posiada w ofercie również bluzy piłkarskie dla dzieci. Wykonane są one z tych samych materiałów, co treningowe bluzy piłkarskie dla dorosłych, różnią się jedynie rozmiarami. Najmłodsi są szczególnie narażeni na oddziaływanie wiatru, deszczu i niskich temperatur. Maluch zakładając bluzy piłkarskie dla dzieci, dba o to, by nie wychłodzić organizmu, wyciskając tym samym z treningu, ile się da. Dzieci są mniej odporne i dużo łatwiej ulegają przeziębieniom, dlatego podczas chłodniejszych dni powinny zakładać bluzy piłkarskie dla dzieci.

Treningowe bluzy piłkarskie – na boisku i nie tylko

Ciężko sobie wyobrazić, że cała drużyna podczas meczu ubrana byłaby w bluzy piłkarskie. Zawodnikom biegającym po boisku byłoby zbyt ciepło w bluzach. Bluzy dla piłkarzy przeważnie mają na sobie bramkarze. Ruch na tej pozycji nie jest aż tak intensywny, jak w przypadku zawodników grających w polu. Bluza zabezpiecza zatem bramkarza przed nadmierną utratą ciepła. Najczęściej widujemy bluzy piłkarskie na treningach, gdy piłkarze ćwiczą i biegają w różnych warunkach atmosferycznych. Treningowe bluzy piłkarskie znajdują również zastosowanie w amatorskim sporcie, idealnie nadadzą się do biegania czy innych aktywności na świeżym powietrzu.

Powered by Comarch e-Sklep ®