zakupy@sportbazar.pl tel. 58 680 22 60 (pon. - pt.: 8:00 - 16:00)
0

Kategorie

Filtry

Cena:

- PLN

Płeć:

Typ produktu:

Towarów w kategorii: 10
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

BJORN - powiew świeżości w branży sportowej

BJORN to marka, o której polski rynek miał okazję usłyszeć podczas sezonu wiosna - lato 2016. Jest to autorska marka firmy Marba-Sport, która wraz z marką MICO i PROfit stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na artykuły sportowe. W odróżnieniu jednak od marki MICO, która oferuje artykuły związane ze skatingiem oraz PROfit, która skupia się na akcesoriach fitness, BJORN to marka związana z turystyką, która upatruje niszy na rynku i wciąż poszerza ofertę. Produkty sygnowane logo BJORN błyskawicznie podbiły polski rynek. Obecnie można je zakupić w wielu profesjonalnych sklepach sportowych i turystycznych. Wśród produktów marki BJORN wymienić można między innymi kijki nordic walking, akcesoria do kijków oraz maty do ćwiczeń i maty turystyczne.

W zgodzie z naturą

Inspiracją dla marki stał się nieskalany krajobraz Arktyki oraz symbioza człowieka z naturą. Logo BJORN, na którym widnieje niedźwiedź polarny na tle zimowego krajobrazu skrupulatnie wpisuje się w proekologiczny, aktywny styl życia blisko natury. Producent za pomocą swoich towarów pragnie komunikować o potrzebie obcowania człowieka z naturą oraz uświadamiać, że każdy ma wpływ na stan środowiska naturalnego. Uprawianie nieinwazyjnego dla przyrody sportu jak trekking czy nordic walking ma ogromny wpływa na jakość naszego życia, a przy okazji nie zaburza naturalnych mikroprocesów zachodzących w przyrodzie.

Kijki nordic walking i maty - komu dedykowane są produkty marki BJORN?

BJORN to marka dla każdego, jednak szczególnie dedykowana jest miłośnikom survivalu, biwaków, pieszych wycieczek, generalnie aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli i Tobie sprawia radość spędzanie czasu na łonie natury, koniecznie zapoznaj się z produktami tej marki. Niewątpliwym atutem produktów marki BJORN jest przystępna cena. Taka polityka sprawia, że sport staje się powszechny, umożliwia aktywność tym, którym do tej pory stawiał bariery finansowe. W sklepie SportBazar Klienci mogą zaopatrzyć się w kijki do nordic walking już 49 zł czy maty turystyczne za 22 zł. To prawdziwa rewolucja w branży sportowej! Koniecznie sprawdź ofertę sklepu! Takich cen jeszcze nie było!

Kijki nordic walking i kije do trekkingu BJORN - produkty dla każdego

Jeśli lubisz ćwiczyć, bez względu na to, czy robisz to w domowym zaciszu, na siłowni czy świeżym powietrzu, biwakować lub spacerować, odkryjesz radość z korzystania z produktów marki BJORN. To akcesoria absolutnie dla każdego, nieważne, w jakim wieku jesteś czy jaką kondycją możesz się pochwalić. Oferowane przez BJORN kijki nordic walking i kije do trekkingu zadowolą zarówno amatorów, jak i osoby trenujące już od dłuższego czasu. Każdy, kto choć raz zakupi którykolwiek z produktów, prócz uniwersalnego charakteru i niskiej ceny, doceni także ich jakość. BJORN to także ostoja funkcjonalności. Produkty tej marki są lekkie, wygodne, długotrwałe, wykonane są przy użyciu specjalistycznych technologii, a do tego można zakupić do nich wymienne części. Jeśli w wyniku intensywnych treningów Twoje kije nordic walking ulegną eksploatacji, bez problemu wymienisz końcówki. To zapewni im długą żywotność. Solidne materiały, z których wykonane są kijki trekkingowe pozwalają na ich używanie zarówno w mieście, jak i w trudnych górskich terenach. Produkty objęte są także 2-letnią gwarancją producenta.

Powered by Comarch e-Sklep ®