0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Rozmiar:

Producent:

Liczba produktów: 40
Sortuj według
Strona 1 z 2 1 2
Strona 1 z 2 1 2

Bielizna sportowa dziecięca – ochrona i wygoda

Wydawałoby się, że bielizna sportowa jest zarezerwowana jedynie dla osób zawodowo uprawiających sporty. Nic bardziej mylnego! Po ten typ bielizny sięgają również amatorzy, którzy planują wyjazd w góry bądź lubią aktywność fizyczną i nie chcą zostać zaskoczeni przez złą pogodę. Należy jednak pamiętać o najmłodszych. Wysyłając dziecko na zimowy obóz lub kolonię, warto zaopatrzyć się w specjalistyczną bieliznę dla najmłodszych. Bielizna sportowa dziecięca posiada wiele zalet - chroni przed otarciami, nie krępuje ruchów, jest elastyczna i wygodna. Bielizna termoaktywna dla dzieci spełnia jeszcze jedną, najważniejszą funkcję, zapewnia i odpowiednią izolację termiczną. Dziecko podczas zabawy nie zwraca uwagi na to, czy jest mu zbyt ciepło, czy może marznie, po prostu korzysta z uroków zimy. Bielizna sportowa dziecięca ma za zadanie sprawić, że dziecko będzie się wspaniale bawiło, a rodzic będzie pewny, że dziecku jest wygodnie i ciepło.

Bielizna sportowa dziecięca – nie tylko podczas zabawy

Gdy Twoje dziecko uczęszcza na zajęcia z piłki nożnej bądź innych sportów uprawianych na świeżym powietrzu bielizna sportowa dziecięca będzie idealnym wyborem. Specjalistyczny materiał, z którego wykonana jest bielizna termoaktywna dla dzieci, gwarantuje odprowadzanie nadmiaru potu na zewnątrz, dzięki czemu zapobiega wychłodzeniu organizmu. Odpowiednia wentylacja gwarantuje komfort podczas ćwiczeń i nie pozwoli na przegrzanie małego organizmu.

Bielizna sportowa dziecięca – zwróć uwagę na materiał

Bielizna sportowa dla dzieci przeważnie wyprodukowana jest ze sztucznych materiałów, które w składzie mają poliamid czy dodatki polipropylenu albo elastanu. Te sztuczne materiały odpowiedzialne są za ochronę przed zimnem, odpowiednią izolację termiczną, odprowadzanie wilgoci i odpowiednią elastyczność i rozciągliwość. Są gwarancją tego, że bielizna termoaktywna dla dzieci jest wygodna i skutecznie spełnia swoje zadanie. Jeśli jednak zależy nam na naturalnych materiałach, w ofercie znajdzie się również bielizna sportowa dla dzieci wyprodukowana z wełny merynosów oraz posiadająca w składzie kaszmir. Jeśli szukasz bielizny do zadań specjalnych dla swojego malucha, postaw na jakość i wygodę. Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu – sportbazar.pl

Powered by Comarch e-Sklep ®