0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Płeć:

Rozmiar:

Liczba produktów: 54
Sortuj według
Strona 1 z 2 1 2
Strona 1 z 2 1 2

Bielizna sportowa 4F – noś się wygodnie

Bielizna sportowa 4F, to niezastąpiona część codziennej garderoby, zwłaszcza dla aktywnych ludzi, którzy cenią sobie komfort w każdej sytuacji. Bezszwowa konstrukcja niweluje ryzyko otarć podczas codziennego użytkowania i w trakcie intensywnych ćwiczeń. Bielizna sportowa 4F, jako pierwsza warstwa odzieży, gwarantuje doskonałe dopasowanie do sylwetki. Użycie miękkich, naturalnych materiałów i syntetycznych włókien sprawia, że bielizna sportowa 4F przyjemnie otula ciało.

Odzież termiczna 4F – ochrona podczas chłodniejszych dni

Pogoda zmienną jest tak jak pory roku. Warto dopasować swoją bieliznę do panujących warunków atmosferycznych. Dlatego w okresie jesienno-zimowym zamień swoją dotychczasową bieliznę na odzież termiczną 4F. Odzież ta chroni nasze ciało przed chłodem i zapobiega wychłodzeniu organizmu, kiedy panują trudne warunki atmosferyczne. Odzież termiczna 4F wykonana jest z elastycznych tkanin, co w połączeniu z dopasowanym fasonem, tworzy komfortową ochronę przed chłodem. Marka 4F stawia na wysoką jakość, dlatego idealnie sprawdzi się w każdej garderobie.

Odzież termoaktywna 4F dla aktywnych

Kiedy nie chcesz rezygnować z aktywności na świeżym powietrzu, nawet wtedy, kiedy jest zimno, postaw na odzież termoaktywną 4F. Jej zadaniem jest zapewnienie optymalnej temperatury i suchości w trakcie ruchu. Odzież termoaktywna 4F dzięki swoim technicznym właściwościom, zatrzymuje ciepło blisko ciała, transportując wilgoć na zewnątrz. Zyskujesz tym samym optymalną termoregulację i suchość podczas zimowych aktywności. W tym sezonie postaw na odzież termoaktywną 4F i nie pozwól, aby niska temperatura była przeszkodą w realizacji sportowych wyzwań!

Powered by Comarch e-Sklep ®