0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Producent:

Sortuj według
Strona 1 z 2 1 2
Strona 1 z 2 1 2

Bidony rowerowe – niezbędne dla każdego sportowca

Podczas uprawiania sportu konieczne jest regularne uzupełnianie płynów – picie wody podczas biegania czy gry w piłkę nożną jest niezbędne, aby utracone podczas wysiłku witaminy i mikroelementy zostały uzupełnione. Dlatego też, bez względu na to jaki sport uprawiamy, dobrym wyborem będzie zakup bidonu . Wygodny, o ergonomicznym kształcie nie będzie nam przeszkadzał, a wręcz przeciwnie, zapewni pewny chwyt i ugaszenie pragnienia. Idealny na siłownię, w trasę rowerową, na boisko – nie tylko na wodę, ale również na napoje energetyczne czy witaminowe, na odżywki i suplementy. Bidony mają wiele zastosowań, a na rynku dostępne są modele w różnych wzorach, nawet z emblematem ulubionej drużyny piłkarskiej. Jak wybrać dobry bidon rowerowy

Bidony do roweru – wygodne i lekkie

Lubimy czerwony, a może niebieski Wolimy kształt ergonomiczny czy klasyczny Niezależnie jak odpowiemy na te pytania, na pewno znajdziemy bidony rowerowe, które trafią w nasze gusta, preferencje, a nawet będą dobrane kolorystycznie do reszty naszego stroju. Ważną sprawą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę jest szeroki otwór bidonu – dzięki temu w bardzo łatwy sposób napełnimy go napojem. Pomoże to także przy jego myciu – dzięki odkręcanej pokrywie i szerokim otworze łatwiej będzie zadbać o jego czystość. Oczywiście, również wentyl służący do picia powinien być zarazem prosty i dość lekki w użyciu, ale nie na tyle, by płyn z niego wypływał. Istotne są materiały, z którego został wykonany bidon do roweru– najlepiej by były nowoczesne, trwałe, ale zarazem nie sprawiały, że w napoju będzie wyczuwalny zapach plastiku. Dobrą opcją jest także powłoka z gumy czy innego rodzaju rozwiązanie, które pomaga mocno trzymać bidon rowerowy– często spocone czy mokre ręce nie mają odpowiedniej przyczepności, a taki pomysł świetnie działa w tym przypadku.

Bidony rowerowe potrzebne nie tylko podczas uprawiania tego sportu

Sprzęt potrzebny do transportowania wody i napojów przyda nam się nie tylko podczas treningu rowerowego, ale także podczas górskich wędrówek. Turystyczne bidony na wodę są niezbędne podczas pieszych wycieczek czy innego rodzaju dłuższych marszów. W tym wypadku muszą być wykonane z wyjątkowo trwałych i odpornych materiałów, by przetrwać w nieraz trudnych warunkach biwakowania czy górskiej wędrówki. Tego typu modele bidonów są również lekkie, by nie podnosić wagi bagażu, ale przy tym mają specjalne uchwyty czy karabińczyki, dzięki czemu można przypiąć je na przykład do plecaka. To bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza w drodze.

Dodatkowe cechy bidonów

Nawet tak prosty z pozoru przedmiot jak bidon może mieć dodatkowe opcje – należą do nich między innymi miarka, która pokazuje, ile płynu w niej pozostało – pomocne okazują się w tej kwestii także przezroczyste bidony. Niektóre modele bidonów są również wyposażone w shaker, dzięki czemu można bez problemu wymieszać w nim suplementy czy odżywki. Wystarczy zapoznać się z ofertą dostępną na rynku – na pewno znajdzie się bidon dostosowany do każdych potrzeb i oczekiwań, podobnie jak do każdego sportu.

Powered by Comarch e-Sklep ®