0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Producent:

Liczba produktów: 25
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Kiedy temperatura na słupku rtęci rośnie, mamy ochotę schłodzić ciało w wodzie i odpocząć. Większość ludzi preferuje spędzanie latem czasu nad wodą, a wtedy niezastąpione stają się różnego rodzaju akcesoria dmuchane, np. basen dmuchany.

Basen dmuchany do ogrodu latem

Posiadanie domu z basenem to niesamowity luksus, ale niestety nie każdy z nas może sobie na to pozwolić. Na szczęście mamy alternatywą i tę alternatywą jest basen dmuchany, który można napełnić wodą i w którym możemy spędzać wolny czas w gorące dni. Zabawa w basenie to fantastyczna rozrywka dla całej rodziny – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dmuchane baseny są bardzo wygodne w użytkowaniu, dlatego że po sezonie można spuścić z nich wodę i złożyć je, a dodatkowo niska cena takiego rozwiązania sprawia, że oszczędzamy pieniądze.

Budowa basenu w ogrodzie to koszt kilkuset tysięcy złotych, natomiast basen dmuchany kosztuje kilkadziesiąt złotych i zapewnia taką samą frajdę. Możesz go ustawić w dowolnym miejscu w ogrodzie albo zabrać ze sobą na działkę. W ostateczności możesz go zainstalować również na osiedlu pod blokiem, jeżeli jest na to odpowiednie miejsce. Basen dmuchany umożliwia relaks w promieniach gorącego słońca i maksymalne odprężenie dla kręgosłupa i stawów. Ciepła woda nagrzana promieniami słońca doskonale relaksuje nawet po ciężkiej pracy.

Basen dmuchany – dlaczego warto kupić go dzieciom

Spędzanie czasu w wodzie to doskonały sposób na aktywny wypoczynek. Pływanie pozwala odciążyć kręgosłup, a dodatkowo też udowodniono, że pływające dzieci mają większą odporność oraz wyższy poziom koncentracji. Tak więc basen dmuchany może być doskonałym sposobem na zapewnienie swojemu dziecku lepszego rozwoju.

Akcesoria dmuchane – na basen i nad morze

Wyjeżdżając na wczasy nad morzem albo nawet podczas wyjazdów na basen warto mieć ze sobą akcesoria dmuchane takie jak rękawki czy koło do pływania dla dziecka. Również osoby dorosłe mogą z powodzeniem skorzystać z takich akcesoriów. Materac do pływania umożliwi błogi odpoczynek na falującej wodzie, a piłka dmuchana będzie zachętą do urządzenia rozgrywek piłki wodnej. Piłka dmuchana to bardzo przydatny gadżet, bo możesz ją łatwo spakować do bagażu, a później napompować bezpośrednio na plaży czy na basenie a po zabawie wypuścić z niej powietrze i zabrać do domu.

Powered by Comarch e-Sklep ®