0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Sortuj według
Strona 1 z 19 1 2 3
Strona 1 z 19 1 2 3

Akcesoria piłkarskie. Co znajdziesz w tej kategorii.

Aby trening czy mecz mogły się odbyć, piłkarski światek musi się zaopatrzyć w mnóstwo praktycznych elementów. Podzieliliśmy je według przeznaczenia, czyli na te akcesoria, których potrzebuje piłkarz (nie chodzi o ubrania, a o sprzęt np. ochraniacze), sędzia i trener (np. stoper) oraz artykuły treningowe oraz niezbędne do przygotowania boiska przed grą i medyczne potrzebne w momencie, kiedy któryś z zawodników ulegnie kontuzji.

Akcesoria piłkarskie niezbędne do treningu – pachołki, mur piłkarski, drabinki do treningu. Co wybrać

Przed rozegraniem każdego meczu niezbędny jest trening, na którym przygotowujemy się do rozgrywki. Aby trening był efektywny, należy jednak wybrać odpowiednie ćwiczenia. W zależności od pozycji, w jakiej gra zawodnik, zestaw ćwiczeń będzie inny, dlatego, że powinien angażować inne partie ciała. Napastnik powinien wykonywać głównie ćwiczenia powszechnie określane jako kardio, które poprawią wydolność jego organizmu. Zawodnicy grający w ataku muszą być szybcy, wytrzymali i z precyzją trafiać do celu. Bramkarze podczas treningów natomiast muszą stawiać przede wszystkim na koordynację, zręczność, mocne ręce i uda. W sklepach sportowych znajdziesz mnóstwo produktów odpowiednich do ćwiczeń dla różnych zawodników. Podczas treningu jest również miejsce na ćwiczenia ogólne, które powinni wykonywać wszyscy. Do nich także będzie potrzebny odpowiedni sprzęt. Podstawowymi elementami są na pewno pachołki, między którymi manewruje się z piłką. Przydadzą się też drabinki do treningu, dzięki którym można również opracować precyzję kroków oraz mur piłkarski, który jest niezwykle pomocny podczas pracy nad dryblingiem czy rzutami wolnymi. Dzięki takiemu zestawowi z powodzeniem można odtworzyć każde zdarzenie z rzeczywistego meczu i tym samym świetnie przygotować się do rozgrywki.

5 rzeczy bez których nie obejdzie się trener i sędzia

Wiele mówi się o treningach piłkarzy, zapominając o tym, że na boiskach pojawiają się też inne osoby. Mowa oczywiście o sędziach i trenerach. Aby właściwie wykonywać swoją pracę, oni także potrzebują kilku drobiazgów. Sędzia piłkarski musi wykazać się spostrzegawczością oraz wybitną znajomością reguł gry. Aby jednak czuwać nad prawidłowym przebiegiem meczu i sygnalizować zawodnikom kierunek, będzie potrzebował trzech artykułów – gwizdka sędziowskiego, chorągiewki linowej oraz czerwonej i żółtej kartki do karania zawodników. W naszym sklepie sportowym nie zabraknie też akcesoriów dla trenerów. A czego potrzebują, by przygotować piłkarzy do rozgrywek na najwyższym szczeblu? Prócz gwizdka, który pomoże wprowadzić dyscyplinę, każdy trener będzie potrzebował tablicy taktycznej do piłki nożnej. Odpowiedzialny i przewidujący opiekun na pewno nie powinien zapominać o apteczce pierwszej pomocy, w której znajdzie się między innymi lód w sprayu pomocny podczas stłuczeń i kontuzji.

Przed meczem właściwym przyda się też kilka akcesoriów piłkarskich innego typu, które również znajdziecie w naszej ofercie. Boisko należy w odpowiedni sposób przygotować do gry – pomogą nam w tym zaawansowane sprzęty takie jak urządzenie do zbierania wody z boiska czy wózek do malowania linii. Kiedy wyznaczyliśmy już granice, konieczne będzie zaznaczenie rogów boiska za pomocą chorągiewek liniowych. Mając taki sprzęt w zanadrzu, podczas rozgrywek nie zaskoczy Was żadna boiskowa sytuacja.

Powered by Comarch e-Sklep ®