0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Sortuj według
Strona 1 z 2 1 2

Pompka Molten AP-50

Pompka Molten AP-50

115,90 PLN

Strona 1 z 2 1 2

Akcesoria piłkarskie – torby na piłki, igły do piłek

Piłka nożna jest jednym z najpopularniejszych sportów świata i jednocześnie też sportem, który może dawać wiele satysfakcji. Żeby tak się jednak stało, piłkarz musi być dobrze wyposażony. Wszystkie elementy dodatkowe – torby na piłki, igły do piłek i inne akcesoria do piłek należy wybierać z dużą rozwagą. Mają przecież służyć przez lata i pomagać w osiąganiu kolejnych sukcesów.

W sklepie SportBazar.pl znajdziesz doskonałej jakości akcesoria i jednocześnie też korzystne ceny oraz różnego rodzaju promocje. Skorzystaj z bogatej oferty produktowej i ciesz się grą jeszcze bardziej – teraz to bardzo proste.

Akcesoria do piłek, które warto mieć

Drużyna piłkarska, która chce osiągać sukcesy, musi być dobrze wyposażona. Im więcej akcesoriów ma do dyspozycji, tym lepiej. Przydatne akcesoria do piłek to z pewnością:

  • pompka do piłek lub kompresor,
  • torby lub siatki na piłki,
  • igły do pompowania,
  • zapasowe dętki do piłek.

Pompka przyda się wtedy, gdy trzeba szybko dopompować jedną lub dwie piłki, natomiast kompresor warto mieć w sytuacji, kiedy chcemy napompować wiele nowych piłek. Podobnie sprawa ma się z zapasowymi dętkami – nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać. Warto się zaopatrzyć w wentylowane dętki z kołnierzami (np. Meteor).

Torby na piłki – jaki model torby wybrać

Torby na piłki pozwalają utrzymać porządek w szatni i łatwiej transportować piłki. Torby wykonywane są z różnego rodzaju materiałów – bardzo grubych i nieprzezroczystych oraz lekkich i półprzezroczystych. Różnice polegają także na wielkości, czyli dokładniej mówiąc pojemności danej torby. W sprzedaży są zarówno torby na 5, jak i na 10 piłek. Wielkość torby należy zawsze dobrać do potrzeb. Torba z pewnością przyda się na wyjazdach, kiedy trzeba szybko spakować piłki i zabezpieczyć je przed przemieszczeniem się we wnętrzu autokaru. Każda torba na piłę zakończona jest specjalnym ściągaczem, którego można dodatkowo przewiązać i zabezpieczyć piłki.

Sprawdź ofertę toreb producentów takich jak Ronnay, Legend, Select czy Nike i wybierz idealną torbę. Dobra torba to przede wszystkim trwała torba. Przy wyborze zwróć uwagę na materiał wykonania – ma istotne znacznie zarówno w kwestii trwałości, jak i ewentualnego prania.

Igły do piłek – niezbędne akcesoria piłkarza

Igła pozwala szybko napompować piłkę. Igły do piłek produkowane są ze stali i mają odpowiedni gwint, który pozwala szybko przymocować je do pompki. Z uwagi na fakt, że igły są dość małymi elementami, często się gubią, więc warto mieć w zapasie jedno opakowanie. W naszym sklepie kupisz doskonałej jakości igły i świetnie wyposażysz drużynę na kolejny mecz.

Szukasz idealnych akcesoriów do piłek Dobrze trafiłeś. W naszym sklepie znajdziesz świetne produkty i zaopatrzysz się idealnie nawet przed najtrudniejszym meczem. Nieważne czy grasz w profesjonalnym klubie, czy amatorsko – za każdym razem potrzebujesz najlepszego i najtrwalszego wyposażenia. U nas znajdziesz akcesoria, które zagwarantują Ci zadowolenie.

Powered by Comarch e-Sklep ®