0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 13
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Preparaty do butów – zadbaj o komfort swoich stóp

Pewnie nie raz słyszeliście od mamy czy babci, że wygląd butów wiele mówi o ich właścicielu. O ile nie trzeba nikogo przekonywać do konieczności używania pasty do butów ze skóry, o tyle nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że na rynku są również dostępne inne preparaty do pielęgnacji butów. W tej kategorii znajdziesz odświeżacze do butów oraz impregnaty do butów. Do czego służą Czy faktycznie są przydatne Na te i inne pytania odpowiedź znajdziesz dalej.

Odświeżacze do butów – jakie wybierać i czy można ich używać tylko do butów

Nieprzyjemne zapachy towarzyszą nam w wielu miejscach – w toalecie, w samochodzie, w biurze. Nikt nie lubi przebywać w pomieszczeniu, które drażni nos zapachami. Odświeżacze powietrza w sprayu, w formie pałeczek czy zawieszek znane są nam od dawna, ale czy równie bliskie są nam osobiste odświeżacze Z pewnością zdarzyło się Wam siedzieć obok osoby, której niemiłosiernie śmierdziały stopy, prawda Ta przykra przypadłość wynika z nadmiernej potliwości stóp, niehigienicznego trybu życia lub po prostu noszenia syntetycznego, słabego jakościowo obuwia. Nikomu nie trzeba mówić o tym, że kluczem do rozwiązania problemu jest częste mycie stóp oraz używanie specjalnego dezodorantu, ale można wesprzeć się również specjalnymi odświeżaczami do butów. Te dostępne w sklepie sportbazar.pl występują w formie woreczków. Odświeżacze do butów Freshed nie tylko absorbują wilgoć i usuwają brzydkie zapachy, ale również mają właściwości antybakteryjne. Mówi się, że jest to odświeżacz do butów, ale tak naprawdę wykorzystasz je także do neutralizacji brzydkiego zapachu w szafie czy w torbie sportowej.

Impregnaty do butów – wyczyść, przedłuż żywotność i zwiększ wodoodporność

Z pewnością podczas zakupu butów w sklepie obuwniczym słyszysz to sławetne „Może jakiś preparacik do pielęgnacji obuwia I pewnie zwykle odpowiadasz „Nie, dziękuję”. Następnym razem jednak się zastanów. Szczególnie, jeśli spędzasz czas w terenie nawet podczas nieprzyjaznych warunków pogodowych. Dostępne preparaty zwiększa ochronę przed wodą, a co za tym idzie sprawią, że buty nie zniszczą się tak szybko. Impregnaty do butów przydadzą się nawet wtedy, kiedy producent twierdzi, że Twoje buty są całkowicie wodoodporne. W ofercie naszego sklepu znajdziesz impregnat do zamszu, impregnat do nubuku, impregnat do skóry oraz impregnat do tkanin z membraną (np. Gore-Tex, SympaTex). Co ciekawe impregnatów do butów możesz używać także do pielęgnacji odzieży (softshell, kurtka narciarska, skóry na motocykl), a nawet namiotów. Na koniec jeszcze jedna rzecz – pamiętaj o stosowaniu preparatów do butów w odpowiedni sposób, zgodnie z instrukcją producenta. Jeśli używasz np. sprayu, pryszcz z odległości ok. 10 cm od buta a potem pozostaw do wyschnięcia. W przeciwnym razie na obuwiu mogą pozostać przebarwienia.

Powered by Comarch e-Sklep ®