0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Producent:

Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Agrafka do ćwiczeń – idealna w swej prostocie

Agrafka do ćwiczeń jest kompaktowym, wielofunkcyjnym i niedrogim przyrządem do ćwiczeń. Z wyglądu przypomina agrafkę, stąd też nazwa. Potocznie nazywana również motylkiem. Sprzęt ten zazwyczaj wybierają kobiety. Trenując z nim regularnie, wyszczuplisz i ujędrnisz najbardziej problematyczne miejsca, takie jak uda i pośladki. Przyrząd ten umożliwi Ci wykonywanie ćwiczeń angażujących również inne partie ciała. Chcesz wzmocnić nogi, łydki, ramiona czy klatkę piersiową Nie musisz zapisywać się do klubu fitness, czy poświęcić sporo miejsca na domową siłownię. Dzięki temu niepozornemu sprzętowi, jakim jest agrafka do ćwiczeń zrobisz to w domu. Motylek jest to przyrząd zbudowany ze sprężyny, która rozpycha dwa wygięte pręty otulone miękką antypoślizgową osłoną.

Agrafka do ćwiczeń - zastosowania

Agrafka do ćwiczeń to tani sprzęt, który znajdzie uznanie wśród wielu bywalców klubów fitness. Trenując w domu przy pomocy motylka, potrzebujesz jedynie trochę wolnej przestrzeni, strój sportowy i chęci. Zastosowania i korzyści, jakie osiągniesz dzięki treningowi z agrafką:

 • przyspieszysz spalanie tkanki tłuszczowej i zredukujesz cellulit
 • zwiększysz wydolność organizmu
 • agrafka do ćwiczeń pomoże Ci wymodelować mięśnie przedramion i ramiom
 • dzięki ćwiczeniom ujędrnisz uda i pośladki
 • wzmocnisz wszystkie grupy mięśni
 • poprawisz elastyczność mięśni ud
 • poprawisz sprawność po kontuzji
 • sprawdzi się jako sprzęt przydatny podczas rehabilitacji

Tak jak w każdej dziedzinie związanej z aktywnością sportową, tak i tutaj by osiągnąć efekty potrzebujesz konsekwencji, systematyczności i cierpliwości. Ćwiczenia z motylkiem wykonywać należy kilka razy na tydzień. Pracując nad konkretną partią mięśni, należy wykonywać ćwiczenia w seriach – każda seria od kilku do kilkunastu powtórzeń, w zależności od stopnia Twojego zaawansowania.

Agrafka do ćwiczeń – dlaczego warto

 • tani i ogólnodostępny sprzęt
 • niewielki rozmiar – znajdziesz miejsce na nią w każdej szafie
 • jest efektywna – jest to jeden z najlepszych, łatwo dostępny sprzęt do ćwiczeń na uda
 • prostota użytkowania – szybko nauczysz się poprawnie wykonywać ćwiczenia przy pomocy agrafki

Agrafka do ćwiczeń – podpowiadamy jak zacząć

Ćwiczenia przy użyciu agrafki nie są skomplikowane i nie wymagają specjalistycznego sprzętu, poza agrafką.

Klatka piersiowa:

Stań w rozkroku, plecy wyprostowane, ramiona zgięte w łokciach, dłońmi chwytasz końce agrafki. Pracujesz nad mięśniami, zamykając i otwierając ramiona.

Ramiona:

Stojąc, jedną część agrafki oprzyj o wewnętrzną część ramienia, drugą o tułów, tak by powstał kąt prosty. Przyciskaj rękę do siebie, uginając ramię.

Uda i pośladki:

Usiądź na podłodze i zegnij nogi w kolanach, agrafkę umieść między nogami na wysokości kolan. Podeprzyj się ramionami za sobą i powoli próbuj złączyć kolana.

To tylko przykłady wykorzystania agrafki podczas treningu. W internecie znajdziesz inne ćwiczenia, do których przyda Ci się agrafka do ćwiczeń. Pamiętaj, by wykonywać je powoli i dokładnie, a skutkować to będzie zadowalającymi efektami.

Powered by Comarch e-Sklep ®