zakupy@sportbazar.pl tel. 58 680 22 60 (pon. - pt.: 9:30 - 16:00)
0

adidas Predator 

Zwiększ granice swoich możliwości w najlepszych butach 2020 roku! Oto odmienione, innowacyjne buty Predator 20. Predator Mutator zostały stworzone, by osiągnąć jeden cel – całkowitą dominację na boisku.
Czerń, czerwień i biel - tyle wspólnego mają nowe Predator 20 z poprzednimi modelami. Ta kolorystyka tylko podkręca ich drapieżny design, a kolce przebijające się przez cholewkę podkręcają agresywny styl.
Dzięki technologii DEMONSKIN osiągnięcie dominacji jest w Twoim zasięgu. Gumowe kolce przebijają się przez tekstylną cholewkę, zapewniając niewiarygodną kontrolę nad piłką. Te buty z pewnością pozwolą Ci wprowadzić piłkę większą rotację przy strzałach.
Absolutną przyczepność na boisku zyskasz dzięki technologii CONTROL FRAME. Dwuczęściowa konstrukcja podeszwy zapewni jeszcze lepszą stabilność i gwarancję przyspieszenia niezależnie od warunków panujących na murawie.

adidas Copa

Wkrocz na boisko i graj jeszcze lepiej w adidas Copa 20. Klasyczny czerwono-czarny design i innowacyjne technologie zamknięto w nowych butach z Paczki Mutator.
Przednia część nowych butów adidas Copa jest czerwona, przejście kolorów następuje w okolicach kołnierza Primeknit i odbywa się za pomocą grafiki pędzla. Kolorystyka jest stonowana, jednak wciąż podkreśla odważny wygląd butów adidas Copa.
Brak sznurowadeł w miękkiej skórzanej cholewce X-Ray adidas Copa pozwala na dokładne dopasowanie buta i niebywałe czucie piłki. Pofalowana struktura przedniej części buta zapewnia płynny kontakt z piłką.
Dzięki zastosowaniu w podeszwie wstawek Soft Pod z TPU projektantom udało się uzyskać niesamowitą amortyzację. Wstawki Soft Pod dopasowano do punktów nacisku, dzięki czemu każdy krok na boisku jest amortyzowany.

adidas X

Nowa generacja adidas X wchodzi do gry! Dzięki adidas X prędkość przestanie być liczona w sekundach, a zacznie w zwycięstwach.
Kilka odcieni niebieskiego zwiastuje widmo zwycięstwa. adidas kolorystyką nawiązuję do poprzednich modeli z tej serii, jednak mieniąca się wieloma kolorami pięta adidas X oznajmia, że nadeszła nowa era.
Wyjątkowo lekka i cienka niczym papier cholewka adidas X została stworzona z ultralekkiego materiału X-laysking. Dzięki rezygnacji ze sznurowadeł, but jeszcze dokładniej dopasowuje się do stopy.
Niski profil i formowana wypukła pięta zapewnia idealne dopasowanie buta. Podeszwa zewnętrzna w technologii SPEEDFRAME w połączeniu z lekką cholewką pozwala na osiągnięcie niewiarygodnej prędkości i przyczepności.

adidas Nemeziz

Zaskocz przeciwników niesamowitą zwinnością dzięki nowym butom adidas Nemeziz. W adidas Nemeziz zastosowano nowoczesne technologie, dzięki którym są one totalnie wyjątkowe.
Stopa w biało-niebieskiej cholewce adidas Nemeziz sprawia wrażenie, jakby była ciasno owinięta taśmami sportowymi. Jednoczęściowa cholewka wyprodukowana w systemie TENSION TAPE 360 AGILITY BANDAGE SYSTEM idealnie przylega do stopy i daje gwarancje doskonałej mobilności i swobody ruchów.
Niezwykle lekka podeszwa TORSIONFRAME z elementami TORSION RIBS zapewnia wsparcie podczas odbicia stopy od podłoża.

Powered by Comarch e-Sklep ®