0

Tego, co się dzieje na rynku piłkarskim w roku 2018, nie doświadczyliśmy jeszcze nigdy dotąd. Cały świat ogarnęło mundialowe szaleństwo! Kiedy media zasypują nas informacjami na temat tego, kto zagra w drużynach poszczególnych państw, adidas znów częstuje nas kolejną mocną dawką wrażeń w postaci kolekcji Energy Mode. Niewiarygodne, ale to już piąta kolekcja od marki adidas w tym roku!

Paczka adidas Energy Mode jest wyjątkowa pod każdym względem. Po pierwsze korki założą piłkarze biorący udział w zmaganiach o puchar świata (między innymi Leo Messi), po drugie linia Nemeziz i X została ulepszona, a po trzecie kolekcja pod kątem wizualnym bardzo odbiega od kolekcji prezentowanych przed poprzednimi turniejami – w tym od czarno-białej kolekcji prezentowanej przed Mundialem w 2014 i srebrnej na Euro 2016.

Jakie są korki na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji? Przede wszystkim kolorowe. Tym razem linia Predator przybrała kolor żółty, X niebieski, Nemeziz pomarańczowy a Copa czerwony. Daj znać, co o nich sądzisz! Czekamy na Twoje opinie.

Powered by Comarch e-Sklep ®