0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Rozmiar butów:

Producent:

Linia:

Poziom:

Typ butów:

adidas-advancement-pack
Gdy słońce grzeje coraz bardziej i zbliża się lato, zbliżają się także największe turnieje piłkarskie na świecie – Euro24 oraz Copa America. Z tej okazji adidas wypuszcza na rynek niezwykłą kolekcję pod nazwą "Advancement Pack", w której zobaczysz na murawie m.in. Leo Messiego, Judea Bellinghama czy Florian Wirtza. Sprawdź najnowszy model F50, który od teraz stworzy mocne trio z Predatorem i Copa Pure 2.
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

adidas Advancement Pack – buty na Euro24 oraz Copa America

Kiedy słońce zaczyna grzać coraz bardziej i zbliża się lato, zbliżają się także największe turnieje piłkarskie na świecie – Euro24 oraz Copa America. Z tej okazji adidas wypuszcza na rynek niezwykłą kolekcję pod nazwą "Advancement Pack". Paczka zachwyca energetycznymi kolorami – kobaltem, czerwienią, błękitem i bielą. Największą niespodzianką tej kolekcji jest jednak nie kolor, a nowa linia buta. F50 wchodzi w miejsce X i od teraz stworzy mocne trio z Predatorem i Copa Pure 2. Zostań najszybszym graczem na boisku w butach piłkarskich adidas F50 z pakietu Advancement Pack.

Nowa linia. Buty adidas F50

F50 powraca. Dokładnie 20 lat temu adidas zaprezentował buty, które przez kilka lat w coraz to nowszych generacjach walczyły z marką Nike o miano najlżejszych butów piłkarskich świata. Udało się to osiągnąć w 2010 r. Dziś F50 wraca jeszcze doskonalszy. Buty mają krótkie, poziome trzy paski na podeszwie, na zwieńczeniu których znajduje się duży napis F50, który tworzy świetną, nowoczesną formę. Całość dopełnia wąska linia biegnaca wzdłuż cholewki aż po palce. Energiczna, kontrastowa kolorystyka złożona z bieli, kobaltu i czerwieni oraz zastosowanie gradientu sprawiają, że but nie tylko fizycznie wspomaga zawodnika w tym, by osiągać maksymalną prędkośc, ale i sam jego wygląd na to wskazuje. F50 idealnie łączy niezaprzeczalny styl z przełomową technologią. Model Elit waży zaledwie 185 g. Podeszwa SPRINTFRAME 360 zapewnia wyjątkowe przyspieszenie i prędkość we wszystkich kierunkach. Cholewka FIBERTOUCH z trójwymiarową teksturą SPRINTWEB delikatnie otula stopę, zapewniając komfort noszenia oraz lepszą kontrolę nad piłką podczas przejęcia jej przy dużej prędkości lotu. W tych butach można odnieść wrażenie, że piłka dosłownie przykleja się do stopy. W nowych F50 już od czerwca będzieci mogli podziwiać Leo Messiego, Judea Bellinghama, Rafaela Leão czy Floriana Wirtza...

Powered by Comarch e-Sklep ®